Hotel Ville Matilde

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

MATILDE BEACH RESORT

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

MATILDE BEACH RESORT

Poloha

příjemné apartmánové středisko v borovicovém lesíku, v bezprostřední blízkosti pláže, vzdálené cca 500 m od centra Vodic

Vybavení a služby

restaurace, směnárna, sejf na recepci, parkoviště, v blízkosti - café bar, konoba, prodejna se suvenýry, parkoviště.

Ubytování

klimatizované apartmány - typ 2+2 Junior - velikost cca 36 m2 - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ 4+2 Superior - velikost cca 72 m2 - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, telefon, WI-FI ZDARMA, terasa nebo balkon. Apartmány s označením M jsou v 1. řadě od moře.

Sport a zábava

venkovní a dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství, tenisové kurty, dětské hřiště, tobogán na pláži, půjčovna kol, vodní sporty dle místní nabídky.

Stravování

vlastní, s možností dokoupení snídaní nebo veřeče formou bufetu.

Pláž

oblázková, betonová plata, cca 50-150 m.

Doplňující informace

poplatek za parkování cca 7 EUR/den - platí se na místě. Povinná vratná kauce 100 EUR/apartmán - slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení, platí se na místě. Pobytová taxa se platí na místě cca 1,5 EUR/den

Výhody a benefity

Při zakoupení pobytu v termínech 9.4.-13.4., 26.4.-2.5. a 30.5.-5.6.Vám poskytneme mimořádnou slevu 10 %. Slevu nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Poznámka

Vratná kauce 100 EUR/apartmán - platí se na recepci. Parking 7 EUR/den.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.
    7x ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňskéhovybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid. MOŽ-NOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní: dítědo 3 let - ZDARMA, dítě od 3 do 7 let - 890 Kč/os./týden, osoba od 7 let - 1 690Kč/os./týden, polopenze: dítě do 3 let - ZDARMA, dítě od 3 do 7 let - 2 390 Kč/os./týden, osoba od 7 let - 4 690 Kč/os./týden.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní - dítě do 3 let - ZDARMA, dítě od 3 do 7 let - 890 Kč/os./týden, osoba od 7 let - 1 690 Kč/os./týden, polopenze - dítě do 3 let - ZDARMA, dítě od 3 do 7 let - 2 490 Kč/os./týden, osoba od 7 let - 4 790 Kč/os./týden.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: MATILDE BEACH RESORT ***
  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Vodice
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ville Matilde *** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: betonová plata, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 919
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

62. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

0/ 5 6 recenzí

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

MATILDE BEACH RESORT
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

Cena
12 581 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 919

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
12 581 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě do 3 let
0
0 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě 3-6 let
0
3 190 Kč
příplatek za neobsazené lůžko (povinný)
0
6 291 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč