Hotel Vily Dalmacija

  Chorvatsko, Ugljan, Preko

Vile DALMACIJA

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Ugljan, Preko
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: ostrov Ugljan, Preko.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 100 m, oblázková.
BAZÉN: ano, venkovní
SLUŽBY: pronájem apartmánu, možnost polopenze.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: recepce, restaurace a la carte, terasa, venkovní bazén.
V blízkosti možnost využití tenisových kurtů, pronájem člunů, skútrů a kol. Možnost organizovaných výletů do NP Paklenica, NP Krka, NP Plitvická jezera, do Zadaru. Možnost potápění.
POZNÁMKY: výměna ložního prádla a ručníků 2x týdně. Apartmánový komplex je úplně nový, postavený v roce 2015. V roce 2020 nově zrekonstruovaná pláž, lehátka, markýzy, velké dětské hřiště. V případě objednání polopenze, hosté musí doplatit všechny osoby v apartmánu. V apartmánu 2+2 můžou být maximálně 2 dospělé osoby a dvě děti do 12 let nebo 3 dospělé osoby, v apartmánu 4+2 můžou být max. 4 dospělé osoby a dvě děti do 12 let nebo 5 dospělých osob. Každá další osoba je na vyžádání a platí paušál 300 Kč/den (0-99 let).
TRAJEKT: dostupnost trajektem Zadar - Ugljan (Preko).''

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA NÁJEM V KČ/ NÁSTUPY VE VILÁCH KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Polopenze: děti do 2 let ZDARMA, děti od 2 do 12 let 54O Kč/den, dospělí 690 Kč/den. Závěrečný úklid 900 Kč (na místě). Vratná kauce 3.000 Kč na místě. Domácí mazlíček 390 Kč/den. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: RELAX ADRIATIC, s.r.o., IČ 26890267.
Název hotelu dle pořadatele: Vile DALMACIJA ****
Lokalita dle pořadatele: Ugljan, ostrov Ugljan

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vily Dalmacija ****
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 100 779
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vile DALMACIJA
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Ugljan, Preko

Cena od
19 975 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 100 779

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
39 950 Kč
příplatek za domácího mazlíčka
0
3 120 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
880 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
660 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč