Voco Dubai Hotel IHG (ex Nassima Royal)

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum

VOCO DUBAI

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Voco Dubai je luxusní hotel nacházející se v centru Dubaje, v blízkosti některých z nejlepších turistických atrakcí, obchodů a restaurací. Je dobře dostupný i veřejnou dopravou a nabízí hostům snadný přístup k mnoha populárním návštěvnickým cílům, jako jsou Burj Khalifa, Dubajská fontána, Dubai Mall, Dubajské akvárium a podvodní zoo a dalším zajímavostem města. Hotel nabízí širokou škálu pokojů, včetně standardních pokojů typu superior, deluxe pokojů a rodinných pokojů. Každý pokoj je vkusně zařízen a vybaven prvotřídním vybavením, včetně pohodlné postele s luxusním ložním prádlem, moderní koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, pracovního stolu s židlí, sedačky nebo pohovky a ploché obrazovky s kabelovými kanály. Hotel Voco Dubai nabízí také mnoho služeb, včetně 24hodinové recepce, pokojové služby, Wi-Fi připojení zdarma, fitness centra a venkovního bazénu s výhledem na město. Hosté si mohou také vychutnat gastronomické zážitky v jedné z pěti restaurací a barů, které nabízejí široký výběr pokrmů z celého světa. Celkově lze říci, že hotel Voco Dubai nabízí luxusní a komfortní ubytování v srdci Dubaje, doplněné prvotřídními službami a vybavením. Hosté zde mohou zažít nezapomenutelný pobyt v krásném prostředí a v blízkosti mnoha turistických atrakcí, zábavy a zážitků.
V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně:

  • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50)
  • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10)
  • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Název hotelu dle pořadatele: VOCO DUBAI *****
Lokalita dle pořadatele: Dubaj, Dubai
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

voco Dubai Hotel IHG (ex Nassima Royal) *****
Typ pláže: písčitá

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 584 349
dnes 8–19 h

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací

Nezávazná objednávka

VOCO DUBAI
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj centrum

Cena
30 993 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 584 349

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
30 993 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
1 287 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
792 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 390 Kč