Hotel Vz Ovčárna Pod Pradědem

  Česko, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

HOTEL VZ OVČÁRNA

    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka
Číslo zájezdu: 2 296 148
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v nadmořské výšce 1300 m, v krásném prostředí rezervace Hrubého Jeseníku, kde je možno obdivovat překrásnou faunu i flóru ojedinělou ve Střední Evropě. Unikátní proudění vzduchu spolu s nadmořskou výškou má vliv na zvýšenou tvorbu bílých krvinek a tím i posilování imunitního systému. Přímo z hotelu je možno pozorovat nejvyšší horu Moravy Praděd vzdálenou pouhých 2,5 km. Ovčárna je nejen příjemným místem k odpočinku v krásné přírodě s možností relaxace a sportu, ale také zařízením pro náročnější klientelu. Letní období je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku s vyznačenými okruhy. V zimním období si lze užít skvělé lyžování na sjezdovkách, které se nacházejí pár desítek metrů od hotelu.

Lyžování

v zimě má okolí Ovčárny velmi dobré podmínky pro lyžaře začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. Pár metrů od hotelu se nachází 6 lyžařských vleků v celkové délce 6 km, nejdelší sjezdovka 900 m s převýšením 199 m. Terény jsou vhodné i pro lyžařské kurzy. Ovčárna je křižovatkou běžeckých tratí, spojujících nejznámější místa Jeseníků - Praděd, Petrovy kameny, Skřítek a Červenohorské sedlo. Bobová dráha s celoročním provozem ve Vrbně pod Pradědem, rozšiřuje nabídku sportovního a rekreačního využití v Jeseníkách. Výuka snowboardingu a sjezdového lyžování pod vedením certifikovaného instruktora.

Koupání

Bazén (2,7 x 7,8 m) s protiproudem přímo v hotelu. Krytý bazén (25 x 10 m) s tobogánem a vodními atrakcemi v Bruntále (28 km) a bazénový komplex s vodoléčbou v Karlově Studánce (8 km).

Vybavení

Jídelna, restaurace, venkovní terasa, wellness centrum (bazén s protiproudem 2,7 x 7,8 m, fitness, kardio aerobní zóna, spinning, běžecký trenažér, orbitrek, stolní tenis, solárium a nabídka řady masáží, suché uhličité koupele, kompenzační cvičení, termoterapie Biomat, parafango, sauna, vířivka), dětský koutek, půjčovna horských kol, sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů a sněžnic, dětské hřiště (houpačky s pískovištěm), WiFi internet. Parkování u hotelu za poplatek.

Speciální nabídka

WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy jen malé rasy (po předchozí domluvě) za poplatek 300 Kč/noc. Výjezd k hotelu je celoročně regulován a je možný v každou celou hodinu. Parkování na odstavné ploše 120 Kč/noc.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1, 2 a 3-lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, chladnička, WiFi internet.
  • Stravování: snídaně formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL VZ OVČÁRNA ***+
Lokalita dle pořadatele: Jeseníky, Praděd

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 296 148
dnes 12–18 h

Nezávazná objednávka

HOTEL VZ OVČÁRNA
    Česko, Jeseníky, Moravskoslezský kraj, Karlova Studánka

Cena
3 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 296 148

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 900 Kč