Hotel Wadi Lahmy Azur Resort

  Egypt, Marsa Alam, Berenice

4/5

Wadi Lahmy Azur Resort

    Egypt, Marsa Alam, Berenice
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha a popis

Krásný hotelový komplex leží na nejjižnějším místě na pobřeží Rudého moře, kde s námi můžete strávit dovolenou v Egyptě. Oblast Berenice - Hamata se vyznačuje opravdu nedotčenými bílými písčitými plážemi, křišťálově průzračnou vodou a korálovými útesy s množstvím exotických ryb a dalších mořských živočichů. Wadi Lahmy Azur Resort je nejlepší volbou pro výjimečné dobrodružství při potápění a ideální pro relaxaci.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace na pláži, lobby bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry,
Možnost připojení na internet (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, mini ledničkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive Light

All inclusive Light: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, lehké občerstvení během dne. Hotel nabízí stravování all inclusive light a alkoholické nápoje v něm nejsou zahrnuty. V rámci all inclusive light také lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži, stolní tenis, volejbal, fotbal, vybavení na šnorchlování, animační programy a sportovní aktivity.

Pláž a plážový servis

Písčitá pláž s korálovým podložím se nachází přímo u hotelu. Na pláži se nachází restaurace. K dispozici jsou slunečníky, lehátka a osušky.

Pro děti

Pro nejmenší cestovatele je v hotelu k dispozici dětský klub, dětský bazén, animační programy, židličky v hlavní restauraci, postýlky.

Dětské animační programy jsou organizovány mezinárodním animačním týmem a změna programu- dle vedení hotelu.

Sport a zábava

Volejbalové a fotbalové hřiště, kulečník, animační programy, vodní sporty, centrum pro potápění, masáže, internetové připojení. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive light, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Alkoholické nápoje, internetové připojení, obchody, prádelna, půjčovna aut, směnárna, masáže, vodní sporty, centrum pro potápěče. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive light, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wadi Lahmy Azur Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 299 837
dnes zavřeno

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Marsa Alam

4/ 5 4 recenzí


Ludmila září 2019
Klid. Klidná , tichá dovolená. Nevhodná pro děti a lidi co chtějí zábavu a ruch. Vhodná pro potápění a šnorchlování.... celá recenze


Zlatica Černáková srpen 2018
Wadi Lahmy. Starší hotel, ale na vynikajúcom mieste. Nádherný ríf, na ktorý ste mohli aj napriek červenej vlajke (preto som tam šla). Hotel je... celá recenze


Míla srpen 2017
Nic moc. Je to 3hvězda, pití si platíte - pivo 2,5euro, víno místní 20euro, zájezd se tím prodraží o cca 100euro. Delegátka k ničemu, dosta... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-wadi-lahmy-azur-resort-marsa-alam-egypt-z1299837/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.