Hotel You & Me By Cocoon Maldives

  Maledivy, Raa Atol

YOU AND ME BY COCOON MALDIVES

    Maledivy, Raa Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: You & Me by Cocoon je soukromý, rustikální a romantický hotel v krásném nedotčeném koutu Malediv. You & Me by Cocoon je místo daleko od stresu každodenního života, kde si můžete odpočinout a strávit kvalitní čas se svojí drahou polovičkou. Zcela nový 5hvězdičkový resort You & Me se nachází na atolu Raa na severu Malediv, pouhých 20 minut jízdy motorovým člunem od vnitrostátního letiště Ifuru nebo 45 minutovým letem hydroplánem od mezinárodního letiště Male. Hotel je pouze pro dospělé, zaměřený na páry, novomanžele na svatební cestě a přátele.

UBYTOVÁNÍ: V hotelu je několik typů ubytování, dle umístění a vybavení. Manta Villa se nacházejí v laguně s výhledem na východ slunce, jsou to rustikální vily na dřevěných pilířích, vybaveny terasou s výhledem na lagunu. Mají rozlohu 55m2 a jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, mini barem, TV s plochou obrazovkou, koutkem na přípravu kávy a čaje, pracovním stolem, vysoušečem vlasů, telefonem, bezpečnostním trezorem, vinným sklípkem a koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. Dolphin Villa jsou podobné Manta Villa avšak s výhledem na západy slunce. Beach Suite with pool se nacházejí u pláže a disponují malým bazénem. Wi Fi připojení zdarma.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: v resortu se nachází jedinečná podvodní restaurace, dále restaurace Green carpet v trávě nedaleko bazénu určená pro obědy, restaurace Sand na písku, která nabízí snídaně a večeře, japonská restaurace Rising Sun, pobřežní restaurace La Pasta nabízí italskou kuchyni. Dále je zde recepce, turistické informace, lázeňské centrum, fitness centrum.

SPORT A ZÁBAVA: písečná pláž u hotelu, lázeňské centrum, fitness centrum, plážový volejbal, lekce jógy při východu a západu slunce, zumba, pilates, aqua fitness, vodní sporty, výlety, šnorchlování a potápění, rybaření, výlety za delfíny a další.

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: YOU AND ME BY COCOON MALDIVES *****
  • Lokalita dle CK: Raa Atol
  • Místo dle CK: Maldives

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

You & Me By Cocoon Maldives *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 814
dnes zavřeno

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

YOU AND ME BY COCOON MALDIVES
    Maledivy, Raa Atol

Původní cena
98 438 Kč/os

Cena
87 450 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 814

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
87 449,5 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
1 Kč