Hotel Zaton Holiday Resort

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zaton

5/5

Prázdninové stredisko ZATON

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zaton
Cena od
413 EUR/os
(9 873 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 269 019
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
popis

apartmánový komplex sa nachádza v borovicovom háji, popri 2 km dlhej piesočnato-kamienkovej pláži s miernym vstupom do mora, 15 km od Zadaru

Vybavenie

v komplexe sú k dispozícii: 2 bazény so sladkou vodou pre deti a dospelých, tobogan, reštaurácie, pizzerie, supermarket, obchody, butiky, ukotvenie pre menšie lode. Denne sa organizujú animačné programy pre deti, dospelých, večer tanečná terasa s hudbou, show programy, gala večery, koncerty. Detské a zábavné programy: škola potápania, jazdenie na poníkoch, mini autoškola, mini vláčik. Na vyžiadanie: detská postieľka. Apartmány je potrebné nechať upratané alebo zaplatiť poplatok za záverečné upratovanie. Menší pes na vyžiadanie za poplatok. Parkovanie zdarma. Nástup je možný denne, pobyt od 5 nocí.

Ubytovanie

Apartmány majú klimatizáciu, kávovar, mikrovlnu rúru, rýchlovarnú kancicu, sejf, fén, TV SAT, kúpeľňu, terasový nábytok. Štúdio S2 – obývacia izba s dvomi lôžkami a kuchynským kútom, prízemie, 20m2. Štúdio S3 – obývacia izba s tromi lôžkami a kuchynským kútom, prízemie, 20m2. APT 4 – dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami a kuchynským kútom. Prízemie alebo poschodie, 29m2. APT 5 – dve dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s jedným lôžkom a s kuchynským kútom, prízemie, 35m2.

Stravovanie

Možnosť dokúpenia polpenzie formou švédskych stolov, k večeri čapované nápoje.

Poznámka

Detská postieľka (do 3 rokov) 7€/noc Pes 15€/noc, platba na mieste Záverečné upratovanie (ak hosť neuprace sám) 50€, platba na mieste

Popis zľavy

Polpenzia pre deti do 5 rokov zdarma.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě stravování polopenze pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČ 32066589.
Název hotelu dle pořadatele: Prázdninové stredisko ZATON ***
Lokalita dle pořadatele: Jižní Dalmácie, Zadar, Zaton

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Zaton Holiday Resort ****
Typ pláže: oblázková, betonová plata, písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 269 019
dnes 8–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 10 recenzí


Bogdana Popovych září 2019
Dovolená se povedla!. Dovolena se povedla!Hotel je perfektní!Všechno bylo super!Mužu jen doporučit!... celá recenze


Jitala červenec 2017
Super dovolená s menšími i většími dětmi. Vše krásně čisté udržované, ubytování v Mobilhome ****se nám líbilo víc jak v apartmánu. Nevýhoda jen, že mobilhomy jsou dál od p... celá recenze


Rodina z Brandýsa nad Labem srpen 2017
ZATON Holiday Resort srpen 2017. Mile přepkavepený z udržovaného resortu s bezproblémovým a ochotným přístupem personálu, animátorů a prodejců (ať už obchod nebo r... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Prázdninové stredisko ZATON
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zaton

Cena od
413 EUR/os
(9 873 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 269 019

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
357 EUR
povinný príplatok za polopenziu - osoba
2
231 EUR
povinný príplatok za polopenziu - dieťa 5-11 rokov
0
119 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
19 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
12 EUR
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
12,5 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11,25 EUR