50 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Marmorata Village ***

Popis

Prázdninový komplex složený ze dvou budov "Maddalena" a "Caprera" se nachází na nejsevernějším výběžku Sardinie s výhledem na krásnou písčitou pláž. Vzhledem k množství aktivit, které hotel pořádá je Marmorata vhodná pro rodiny s dětmi a ty, kteří hledají aktivní dovolenou.
Vybavení a služby:
recepce, TV místnost, 4 restaurace, bary, diskotéka, 2 bazény se sluneční terasou s lehátky a slunečníky, bazén pro děti, různá sportovní hřiště (tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, ping-pong atd.), animace, taneční kurzy, fitness, turnaje, lekce wind-surfingu a lukostřelby, miniclub (4-11 let), junior club (12-16 let), pakroviště, wi-fi, kyvadlová doprava k pláži
Ubytování:
hotel je postaven na kopci, takže všechny pokoje mají vlastní menší terasu s výhledem na moře nebo do zahrady, pokoje jsou zařízeny jednoduše s vlastním soc. zařízením, fénem, TV, max. kapacita 5 osob v jednom pokoji
Vzdálenosti:
50-150 m od pláže, 5,5 km od centra městečka Santa Teresa di Gallura, 60 km od Olbie


Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

9 uživatelů

Pořadí

26. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

6.8.2017 | Lily
Datum pobytu: 1.7.2017
Hotel je oznacen třemi hvězdičkami, nelze proto očekávat luxus, ktery byl zrejme podle některých recenzi očekáván, ovšem pravdou je,ze cena za pobyt je vysoká, nás občan si za tuto cenu asi představuje napr. hezčí vybavení pokoje, nebo také víc než jeden druh salámu a jeden druh sýra k snídani. Pokud by se hodnotil hotel podle hvězdiček,pak tem odpovídá.

Nejnovější recenze

3
3.8.2017 | Petra Melicharová
Datum pobytu 1.7.2017
3/5 - Průměr
Sardinie má překrásné moře, nejhezčí, co jsme kde viděli. Ale služby ještě mají veliké rezervy a to je škoda. Když člověk celý rok šetří na vysněnou dovolenou, tak např. nechce neustále sledovat hodiny,...Zažili jsme to v Řecku (konkrétně Lindos Princess), že jsme se za celou dovolenou nepodívali na hodinky, nikdy nám nebyl odepřen přístup k jídlu ani k pití. Cena za týden byla srovnatelná, ale služby ne, škoda. Kromě náramku musíte mít v Marmoratě ještě kartu, na kterou vám načítají pití. Taky pro nás nepochopitelné a obtěžující, často jsem došla na bar a kartu jsem si zapomněla, tak jsem nic nedostala a šla jsem mnohdy i nemalou vzdálenost znovu. Proč nestačí náramek? Sardinie má hezkou přírodu a překrásné moře, ale ve srovnání s taky moc krásným Řeckem je drahá. Řekové jsou, myslím, také milejší:-)
5
29.7.2017 | 216
Datum pobytu 1.7.2017
5/5 - Úžasné
Naprostá spokojenost, vše co jsme se dozvěděli z katalogů a internetu odpovídalo.Takže žádná nemilá překvapení. Jen milá překvapení - krásné moře, výborné jídlo, milí lidé.
1
25.7.2017 | Michaela Přibylová
Datum pobytu 1.7.2017
1/5 - Nic moc
DO TOHOTO HOTELU UŽ NIKDY VÏCE !!!!!!!!!!!!!

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Sardinie