Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Ramayana Koh Chang Resort And Spa ***

VILLA SAMSARA ***

Stylová vila v koloniálním duchu se nachází uprostřed palmového háje u dlouhé písečné pláže. Nejbližší městečko Weligama s obchody a restauracemi je vzdáleno pět minut jízdy a letiště v Colombu 140 km.

Restaurace s možností vegetariánské kuchyně. Tenisové kurty ve vzdálenosti 2 km. Půjčovna kol, oblíbené ayurvedské masáže. Potápěčské centrum v městečku Weligama. Bezpečnostní trezor na recepci. Stravování formou servírované polopenze.

Celková kapacita představuje čtyři prostorné, jednoduše vybavené pokoje se stropním ventilátorem, moskytiérou, terasou s výhledem do zahrady, koupelnou a WC.

Ko Chang

Druhý největší ostrov Thajska se nachází asi 6 hod. jízdy autobusem z Bangkoku a následně asi hodinu jízdy lodí. Vhodné pro ty, kteří vyhledávají romantickou a klidnou dovolenou, dávají přednost panenské přírodě, doporučujeme právě Koh Chang. Vzhledem k letovým řádům a lodním transferům bývá zpravidla první a poslední noc v Bangkoku nebo na Pattaye.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.