Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sea Breeze ***

Poloha

Hotel střední kategorie se nachází u pláže Jomtien, v okolí naleznete obchody, restaurace. Rušná centrální část Pattayi je vzdálena cca 10 minut jízdy. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 2 hodiny.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí s možností pronájmu trezoru, směnárna, 2 bazény s oddělenou dětskou částí, bar u bazénu, 2 restaurace, obchod se suvenýry, salon krásy, konferenční místnost.

Pokoje

DRS: klimatizace, koupelna s WC, minibar za poplatek, TV/sat., telefon, balkon nebo terasa.

Zábava

Možnosti zábavy v okolí hotelu.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Pláž

Hotel leží cca 100 metrů od písečné pláže.

Sportovní nabídka
  • Za poplatek: fitness, sauna, vodní sporty na pláži.
Pro děti

Dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Internet
  • Za poplatek: WiFi na pokojích a v lobby.
Platební karty

EC/MC, VISA.

Doba transferu

120 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

3.1.2016 | Opltovi
Datum pobytu: 1.12.2015
Věděli jsme kam jedeme a co můžeme očekávat - takže jsme byli plně spokojeni. Pobyt jsme si prodloužili o 3 dny v Bangkoku - hotel Aetas Lumpini ****+ zcela super. U stanice metra, takže nebyl problém stihnout navštívit vše co jsme měli v plánu. Doprava hustá taxiky přes den nepoužitelné.

Nejnovější recenze

5
3.1.2016 | Opltovi
Datum pobytu 1.12.2015
5/5 - Úžasné
Věděli jsme kam jedeme a co můžeme očekávat - takže jsme byli plně spokojeni. Pobyt jsme si prodloužili o 3 dny v Bangkoku - hotel Aetas Lumpini ****+ zcela super. U stanice metra, takže nebyl problém stihnout navštívit vše co jsme měli v plánu. Doprava hustá taxiky přes den nepoužitelné.
3
10.6.2012 | Katka S.
Datum pobytu 1.3.2012
3/5 - Průměr
Hezký, oblíbený hotel s dobrou polohou. Vhodný spíše pro mladší klienty vzhledem k poměrně velkému ruchu. Určitě ne pro ty, co touží po klidu a odpočinku. Výhodou je příjemná cena zájezdu.

Pattaya

Leží asi 145 km jižně od Bangkoku a je pokládána za nejvýznačnější mořské letovisko. Z původní rybářské vesničky se stala "královnou asijských letovisek". Najdete zde kombinaci dvou světů - plážového letoviska a plně pulzujícího centra. 4 km dlouhý přímořský bulvár je obklopen hotely, restauracemi, bary a zábavními podniky. Pattaya je ideálním místem pro všechny kategorie turistů. Nabízí široké spektrum zábavy - od vodních sportů, po výlety do okolí, výlety na okolní korálové ostrovy, noční podniky, nákupy. Doporučujeme těm, kteří dávají přednost aktivně prožité dovolené.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.