Address Dubai Marina Hotel

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina

4/5

The Address Dubai Marina

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Svou polohou v srdci jedné z nejmódnějších částí tzv. 'nové' Dubaje, kde se v křišťálových vodách odráží okolní moderní architektura a kde kotví luxusní jachty, je přímo bezchybným přístavem pro náročné klienty!

Přehled

skvělé gastronomické zážitky a centrum noční zábavy nepřekonatelný výhled na dubajskou marinu propojení s Dubai Marina Mall vhodné pro business klientelu Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Jumeirah - Dubai Marina cca 40 minut od letiště v Dubaji v blízkosti pláže Jumeirah, a jejich promenád s obchody, restauracemi, bary, kavarnámi - The Beach by Meraas a The Walk

Poloha

Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 40 minut. V roce 2009 otevřený komfortní hotel řetězce The Address leží ve čtvrti Dubai Marina, v největší umělé vytvořené marině na světě, kde najdete spoustu renomovaných restaurací, barů a trendy nočních podniků. V pěší vzdálenosti od stanice metra Dubai Marina, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi. Hotel má přímý vstup do nákupního centra Dubai Marina Mall. Hotel leží cca 10 minut pěší chůze od písečné pláže Jumeirah Beach s dětským vodním parkem a od známé nákupní promenády The Walk s novým nákupním centrem The Beach.

Vybavení hotelu

200 stylově zařízených pokojů a suite. Klimatizace, restaurace a 3 bary, infinity bazén ve 4. patře, SPA centrum, fitness, golf, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do nákupního cetra Dubai Mall, zdarma pronájem golfového vybavení v klubu Montgomerie.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC. Možnost ubytování 2 dětí v pokoji s rodiči.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování pro 2 děti

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování pro 2 děti

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Svou polohou v srdci jedné z nejmódnějších částí tzv. 'nové' Dubaje, kde se v křišťálových vodách odráží okolní moderní architektura a kde kotví luxusní jachty, je přímo bezchybným přístavem pro náročné klienty!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: The Address Dubai Marina *****
Lokalita dle pořadatele: Jumeirah Beach, Dubai - Jumeirah pláž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Address Dubai Marina Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 1000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 401 226
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Maťa únor 2012
Prehliadka hotela Address Dubai Marina. Hotel otvorený cca v roku 2010 leží v novej časti Dubaja, pešo sa za 5-10 minút dostanete na pláž, z hotela vedie priamo podchod d... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

The Address Dubai Marina
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj, Dubaj Marina

Cena
54 070 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 401 226

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
54 070 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
20 400 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 282,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
783 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
607,5 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 390 Kč