Aminess Laguna Hotel

  Chorvatsko, Istrie, Novigrad

Hotel Aminess Laguna

    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Upozornění

Speciální sleva 10% platná pro pobyty 10.04.-27.04., 01.05.-18.05., 11.06.-19.06. a 02.10.-04.11.2023!

Tipy

- dítě do 7 let na přistýlce zdarma - hotelový bazén

Poloha

hotel Laguna se nachází v Novigradu vedle hotelu Maestral. Novigrad leží v severozápadní části Istrie mezi městy Umag a Poreč.

Vybavení

recepce, směnárna, ambulance, lobby bar s vnitřní i venkovní terasou, trafika, suvenýry, klimatizovaná restaurace, kongresový sál, venkovní bazén, prádelna
Wi-Fi k dispozici zdarma.

Ubytování

1+0 Standart - S1, cca 14 m2 - 1lůžkový pokoj Standart. 1+0 Standart BM - S1BM, cca 14 m2 - 1lůžkový pokoj Standart, balkon s orientací na mořskou stranu. 2+1 Standart - S2, cca 16 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky. 2+1 BM - S2BM, cca 16 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkon s orientací na mořskou stranu.
2+1 B - S2BP, cca 16 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny: klimatizace, telefon, SAT TV, sprcha, WC, fén.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu. V termínu do 17.5. a od 15.9. je v ceně zahrnut nápoj k večeři (pivo, voda, víno, nealkoholické nápoje).

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení za příplatek 15€/den
- parkování: v blízkosti hotelu, za poplatek 3 EUR/auto/den

Sport a zábava

tenisové hřiště, minigolf, plážový volejbal, volejbal, košíková, půjčovna kol a člunů. V sezóně dětský animační program a živá hudba.

Pláž

oblázková, ideální pro rodiny s dětmi, páry, osoby se zdravotním postižením. Pronájem lehátek a slunečníků za poplatek.
Vzdálenost od pláže cca 50 m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa je již zahrnutá v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Aminess Laguna ***
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Novigrad

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Aminess Laguna Hotel ***
Typ pláže: oblázková, kamenitá, molo
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 289 865
dnes 8–18 h

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Aminess Laguna
    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Cena
13 948 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 289 865

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 948 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč