Popis

Popis hotelu Apartmány Frane ***

POLOHA:
vila FRANE s bazénom sa nachádza v Brodarici, v tichšej zelenej časti, v priestrannej záhrade, v lokalite ponad apartmánmi Pletikosa, cca 400 m od pláže z drobného štrku, vhodnej aj pre deti a cca 2 km od lukratívnej novovybudovanej modernej pláže Rezalište.

UBYTOVANIE:
vila rodinného typu je útulne vybavená. Apartmány majú klimatizáciu (za poplatok), TV so satelitom, terasu, parkovanie. Vo veľkej záhrade sa nachádza gril a bazén so sladkou vodou, slúžiaci pre viacero typov ubytovania. Vo vile je Wi-Fi pripojenie. K dispozícii je odkladací priestor na batožinu.

Typ L pre 6 osôb:
veľké priestranné apartmány s tromi spálňami, každá spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory) s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč), klimatizácia (za poplatok), TV so satelitom, dve sprchy s WC, terasa.

STRAVOVANIE:
individuálne alebo možnosť doobjednať večere resp. polpenziu v neďalekej reštaurácii.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie