Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Barut Arum Resort *****

Hotel Barut Arum *****

Oblíbený luxusní hotel s širokou nabídkou aktivit a kvalitních služeb, vhodný pro náročnější klienty všech věkových kategorií a rodiny s dětmi.

Poloha: Hotelový komplex je umístěn v zahradě u písečné pláže, cca 3 km od historického města Side a 8 km od Manavgatu (minibus či taxi cca 100 m od hotelu). Letiště Antalya je vzdáleno cca 65 km.

Vybavení: 219 pokojů v hlavní třípatrové budově s výtahem, 102 apartmá v několika dvoupatrových řadových budovách. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace, restaurace a la carte, bary, konferenční místnost, několik obchůdků. V zahradě 2 bazény, dětský bazén. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pláž: Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Ve vodě se objevují kameny. Bar na pláži.

Pokoj: Moderně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., centrální klimatizaci, minibar, telefon, trezor, malý sedací kout a balkon. Rodinný pokoj má navíc oddělenou ložnici. Pokoje s postranním výhledem na moře za poplatek.

Maximální obsazenost: DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, FR 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti.

Stravování: Viz program ultra all inclusive.

Sportovní nabídka: Zdarma tenisový kurt, minigolf, stolní tenis, šipky, sportovní a fitness centrum. Za poplatek osvětlení kurtu a tenisové vybavení, biliár a vodní sporty na pláži.

Pro děti: Dětské židličky, dětský bazén, hřiště, miniklub, animační programy pro děti.

Platební karty: VISA, EC/MC.

Wellness – SPA: Hotelové wellness centrum nabízí různé druhy masáží, programy péče o tělo a kůži, saunu, turecké lázně, lázeňské procedury.

Program ultra all inclusive:

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • restaurace a la carte s různými druhy kuchyně (každá restaurace 1x za pobyt, rezervace nutná)
  • pozdní snídaně
  • odpolední snack, káva, čaj a zákusek
  • místní a vybrané importované rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje 24 hodin
  • bohatá nabídka animačních programů

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

66. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

4.8.2017 | Hana Fialova
Datum pobytu: 1.8.2017
adfasdfd

Nejnovější recenze

4
13.3.2017 | Lucia Struňáková
Datum pobytu 1.11.2016
4/5 - Skvělé
Príjemný hotel priamo pri nádhernej piesočnatej pláži. Na izbách je vidieť, že už je starší nábytok, ale nič hrozné. Príjemný personál a veľmi dobrá strava, zameravajú sa aj na miestne špeciality.
4
16.1.2015 | Lenka B.
Datum pobytu 1.11.2014
4/5 - Skvělé
Páčilo sa mi
5
24.9.2012 | Klára
Datum pobytu 1.5.2012
5/5 - Úžasné
Veľmi pekný a elegantný hotel, ktorý môžem odporúčať všetkým vekovým kategóriám.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.