Hotel Caramell Premium Resort

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdő

Caramell Premium Resort: Pobyt s polopenzí 3 noci

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Příplatek za pobyt se psem 26 EUR / noc (pouze v pokojích Standard) - platba na místě

Caramell Premium Resort

Hotel Caramell **** SUPERIOR leží na okraji lázeňského městečka Bükfürdö v severozápadním Maďarsku. Nadchne svým originálním vzhledem v orientálním stylu, prostorným wellness centrem, novým vnitřním termálním bazénem a atmosféře v duchu holistické filozofie. Saunový svět a širokou nabídkou wellness procedur, japonskou zahradou pro meditaci, unikátním zábavným parkem Crystal Tower a výhodnou polohou poblíž jednoho z největších lázeňských komplexů v Maďarsku. Hosté v resortu najdou veškerý komfort, bazény i skvělý servis. Rodiny s dětmi ocení prostornou zahradu, zázemí pro děti a také i atrakce v okolí. 

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat ve dvou vzájemně propojených budovách nabízejících  moderní a komfortně zařízené pokoje typu Standard (28-31 m²) a Premium 29-32m² a apartmány typu Standard (50-53m²), Premium (52-55m²), Junior Suite (65-66m²), De Luxe a VIP. Ke standardní výbavě patří klimatizace, balkon, elegantní koupelna, minibar, LCD televize se satelitním příjmem, trezor a internetové připojení WIFI. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve dvou propojených pokojích typu Standard a Premium nebo v apartmánech s kuchyňským koutem a obývacím pokojem s rozkládacím gaučem.

Wellness centrum

Hotelové wellness centrum se rozkládá na ploše 2000 m² a skládá se ze dvou částí – Zen Spa a Saunového Světa. Najdete zde vnitřní zážitkový bazén se střešní terasou na slunění, dětský bazén s rodinnou relaxační zónou, venkovní sezonní bazén s postupně klesajícím dnem a terasou a wellness bar. Součástí Saunového Světa je Finská sauna, parní lázeň, bio sauna, infra kabina, aroma sauna, bylinná sauna, solná jeskyně a klidová zóna. K hotelové nabídce patří tradiční wellness procedury včetně masáží, holistické a ayurvédské terapie nebo párové terapie. Hosté se mohou zúčastnit meditací, astrologických rozborů nebo cvičení v duchu filozofie dálného východu. Nově je k dispozici celoroční zážitkový bazén s termální minerální vodou a dalším saunami. Nechybí ani klidová zóna a dostatek možností pro děti.

Gastronomie

Speciality maďarské i mezinárodní kuchyně můžete ochutnávat v restauracích Mandala a Cardamom. Na osvěžující nápoj nebo lahodnou kávu lákají Buddha bar, Cayenne bar a Wellness bar. Hotel má vlastní cukrárnu, kde připravuje domácí zákusky a zmrzlinu.

Sport a rekreace

Jednou z největších atrakcí je sousedící lanový park. Třípatrová věž má několik stupňů obtížností. Milovníci adrenalinu a dobré zábavy mohou vyzkoušet lanovou dráhu o délce více jak jeden kilometr, obří houpačku, rychlou 200 metrů, dlouhou skluzavku nebo 10 metrů vysokou lezeckou stěnu. Děti od tří let mohou dovádět na dětském hřišti. Milovníci aktivního odpočinku se mohou dále těšit na moderně vybavené fitness centrum, upravené běžecké a cyklo stezky, stolní tenis, bowlingové dráhy a badmintonové hřiště. Pro rodiny s dětmi jsou připravené animační a sportovní programy, venkovní prolézačky, houpačka, skluzavka. Uvnitř pochopitelně dětský koutek.

Lázně Bükfürdö

Veřejné lázně Bukfurdo se nacházejí 2,4 km (asi 5 min autem) od hotelu. Lázeňský komplex tvoří 34 bazénů s rozlohou více než pět tisíc metrů čtverečních vodní plochy. Pro návštěvníky jsou k dispozici bazény s termální léčivou vodou, relaxační bazény, moderní saunový svět, wellness centrum, balneocentrum a kemp. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici zážitkové a dětské bazény, hřiště, kryté a venkovní skluzavky a dětský koutek. V areálu nechybí sportovní hřiště, plavecké bazény, pestrá nabídka restaurací, bufetů a občerstvení.

Lázně jsou rozdělené do několika zón

Zóna 1 – je největší zóna. Nacházejí se zde léčivé bazény s teplotou vody 32 – 38 °C, bazény vhodné ke koupání a plavecké bazény s teplotu vody 26 – 28 °C. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětské bazény. V areálu se dále nachází komplex vnějších skluzavek skládajících se ze čtyř drah – skluzavky anakondy, kamikaze s příkrým spádem, rodinné skluzavky a skluzavky – připomínající trychtýř. Osoby toužící po klidném odpočinku mohou využít vnitřní odpočinkové zóny nebo vnější odpočinkové terasy na slunění. V první zóně také najdete plážový volejbal, malé zatravněné fotbalové hřiště a stolní tenis.

Zóna 2 – v zóně 2 najdete kryté zážitkové bazény s divokou řekou, bublinkovými lůžky, částečně kryté bazény s léčivou i pitnou vodou a krytý zážitkový komplex skluzavek a tobogánů se světelnými a barevnými efekty.

Mapka lázní

Provozní doba lázní je denně od 9:00 do 20:00. Saunový svět je otevřen o víkendech od 9:00 do 21:00.

Zvířata

Vaši domácí mazlíčci jsou v hotelu vítání. Za pobyt se zvířetem se účtuje poplatek.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek ve výši 4 EUR / noc na parkovišti u hotelu, popřípadě v uličce vedle hotelu zdarma.

Destinace

Lázeňské městečko Bükfürdő leží nedaleko rakouských hranic. Při hledání ropy se zde v 50. letech minulého století našla léčivá termální voda, která obyvatelům města doslova změnila život. Dnes jsou tyto lázně jedny z nejnavštěvovanějších a nejznámějších v Evropě. Kromě lázní a saun v komplexu najdete i Lékařské wellness středisko, 32 bazénů včetně plaveckých, zážitkových a brouzdališť pro děti. Milovníci aktivního odpočinku mohou vyzkoušet upravené cyklostezky, golfové hřiště a širokou nabídku sportovišť.

Město je rovněž východiskem pro návštěvu dalších turisticky atraktivních míst, např. Szombathely (25 km), Kőszeg (25 km), Holdfényliget (Gyöngyösfalu - 28 km), Sopron (45 km).

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze formou bufetových stolů, jedna láhev sycené a jedna láhev nesycené minerální vody, volný vstup do dvou částí wellness centra (Zen spa - 2000 m2 s lázeňským a saunovým světem, vnitřním relaxačním bazénem, dětským bazénem a rodinným odpočinkovým prostorem a Silent Zone s lázeňským centrem pouze pro osoby starší 16 let), zapůjčení županu, vstup do fitness centra, animační program pro děti, 50% sleva na denní vstupné na Crystal Tower, WIFI

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši cca 1,6 € na osobu starší 18 let, poplatek za parkování ve výši 4 € / noc
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Caramell Premium Resort: Pobyt s polopenzí 3 noci ****+
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Bükfürdő

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Caramell Premium Resort ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 599 090
dnes 8–19 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Maďarsko - více informací

Nezávazná objednávka

Caramell Premium Resort: Pobyt s polopenzí 3 noci
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Bükfürdő

Cena
9 780 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 599 090

Pobyt

1. dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 780 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč