Centrum Babylon a Hotel Babylon

  Česko, Liberecký kraj, Liberec

3/5

WELLNESS HOTEL BABYLON - Rekreační pobyt - Liberec

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec
Číslo zájezdu: 2 036 789
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Pobyt v hotelu zahrnuje neomezené vstupy do Aquaparku (včetně Saunového světa a 3× denně laser show), iQlandie, Lunaparku (včetně indoor adventure golfu), iQparku V hotelu můžete také využít bowling, 4D Kino, zrcadlový labyrint, lasergame, golfový simulátor, Ponie – hopsající Zoo. Wellness centrum je ve stylu antických lázní, na ploše 1 000 m2 se nachází více než 20 různých terapií a procedur. Ve Wellness centru můžete dále za poplatek využít masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, aj. koupele, zábaly či privátní Sauna klub Afrikána. V hotelu je pro Vaše děti k dispozici animační klub (za děti stále ručí rodiče, otevírací doba dle obsazenosti hotelu) a herna, případně Vám zprostředkujeme profesionální hlídání dětí. Na hotelové Concierge Vám velice rádi poradí, doporučí a zprostředkují kulturní akce i výlety po Liberci a okolí – Zoo Liberec (nejstarší zoo v ČR), botanická zahrada, vysílač s horským hotelem Ještěd, historická radnice, CHKO Český Ráj (zřícenina hradu Trosky, Prachovské skály, Hruboskalsko, hrady Valdštejn a Kost,…), zámek Sychrov, hrad a zámek Frýdlant a mnoho dalšího.

V nejbližším okolí se nachází Science centrum iQlandia – zábavní park iQlandia je místem, kde si užijete legraci a dozvíte se něco nového bez ohledu na to, kolik máte let. Najdete zde odpovědi na všechny vaše otázky - každé proč má v iQlandii své proto!

Dále pak Severočeské muzeum v Libereci – severočeské muzeum v Liberci patří mezi největší muzea v České republice. Založeno bylo v roce 1873 jako uměleckoprůmyslové muzeum a v českých zemích je nejstarším muzeem tohoto typu.

Nebo také Botanická zahrada Liberec – botanická zahrada Liberec je nejstarší v České republice, byla založena v roce 1876. Stará se o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice.

Nebo dále ještě ZOO Liberec – liberecká ZOO jako vůbec nejstarší zahrada na území bývalého Československa vstoupila v roce 2009 do 90. roku své existence.

A také ještě Liberec – díky půvabu Jizerských hor sem lidé rádi vyrážejí na dovolenou. Okolí města i město samotné skýtá velké množství příležitostí k nejrůznějším sportům provozovaným jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni.

Ubytování

V jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Čtyřlůžkové pokoje jsou s palandou nebo oddělené ložnice). Všechny pokoje jsou pohodlně vybavené, s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV/SAT, trezorem a připojení na internet přes Wi-Fi zdarma.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. AKCE 7=6 nocí (1 noc zdarma) platí celoročně.

Základní cena zahrnuje

 • Rekreační pobyt
 • Neomezený vstup do AQUAPARKU včetně LASEROVÉ SHOW a SAUNOVÉHO SVĚTA, LUNAPARKU, IQLANDIE, IQPARKU, volný vstup na 18ti jamkový indoor ADVENTURE GOLF a do ZRCADLOVÉHO LABYRINTU a neomezený vstup do ZOO Liberec po celou dobu pobytu.
 • Cena za osobu se snídaní, rekreačním poplatkem, neomezeným vstupem do AQUAPARKU včetně LASEROVÉ SHOW a SAUNOVÉHO SVĚTA, LUNAPARKU, IQLANDIE, IQPARKU, volný vstup na 18ti jamkový indoor ADVENTURE GOLF a do ZRCADLOVÉHO LABYRINTU a neomezený vstup do ZOO Liberec po celou dobu pobytu. V případě pobytu s dětmi, pokoj může být obsazen 2 dospělými osobami a maximálně 2 dětmi 3–13 let.
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma. AKCE 7=6 nocí (1 noc zdarma) platí celoročně.

Základní cena nezahrnuje

 • Parkování
 • Večeře dospělá osoba
 • Večeře dítě 3–13 let
 • Velikonoční příplatek 17.04.2022
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko
 • Vánoční příplatek dospělý
 • Vánoční příplatek dítě 3–13 let
 • Silvestrovský příplatek dospělý
 • Silvestrovský příplatek dítě 3–13 let

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: WELLNESS HOTEL BABYLON - Rekreační pobyt - Liberec
Lokalita dle pořadatele: Jizerské hory, Liberec

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 036 789
dnes 8–18 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

3/ 5 22 recenzí


A. červenec 2022
Bída. Špinavý lunapark s polovinou atrakcí mimo provoz,příšerná nedopečená tortila nevábné vůně za 180.-, funpark vhodný pro děti max 5l... celá recenze


Spokojené zákaznice červenec 2022
Super dovolená v Babylonu v Liberci. Moc se nám tady líbí vše je super a lepší už to být nemůže. ... celá recenze


Ingrid únor 2022
Hotel Babylon. Jezdili sme každý rok poslední návštěva rozčarování ... celá recenze

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL BABYLON - Rekreační pobyt - Liberec
  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Liberec

Cena
5 485 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 789

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 485 Kč
povinný příplatek za večeře - dítě 3-12 let
0
600 Kč
povinný Silvestrovský příplatek - dítě 3-12 let
0
1 470 Kč
povinný Vánoční příplatek - dítě 3-12 let
0
500 Kč