Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Chic Punta Cana By Royalton Resort *****

Poloha

Zcela nový moderní hotel pouze pro dospělé osoby byl otevřen v roce 2015. Mezinárodní letiště je vzdáleno 40 minut jízdy.

Vybavení

6 restaurací (z toho 5 à la carte – steak house, italská, sushi, marocká, gurmánská), gril, 6 barů, kavárna, bankomat, směnárna, butiky.

Pokoje

DRLU: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, minibar, kávovar, balkon nebo terasa. JSLU: viz DRLU, prostornější. JSLVD: viz JSLU, služby Diamond Club, výhled na moře.

Zábava

Večerní zábavný program, DJ, sportovní přenosy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž Uvero Alto leží přímo u hotelu.

Program all inclusive

Program all inclusive Snídaně formou bufetu Oběd a večeře formou bufetu nebo menu ve všech à la carte restauracích (gurmánská restaurace CX za poplatek) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní a zahraniční výroby (Oxygenbar za poplatek) Fitness, tenisové kurty, nemotorizované vodní sporty Diamond club Diamond Club lounge s nabídkou prémiových nápojů a snacků Privátní check-in a check-out v lounge Služby komorníka Privátní část pláže Kontinentální snídaně v lounge 10% sleva na spa Minibar doplňován denně

Sportovní nabídka

Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: motorizované sporty, golf, rybaření, potápění.

Wellnes

Za poplatek: terapie, masáže, procedury, kadeřnictví, salon krásy

Internet

Zdarma: WiFi v resortu a na pokojích.

Platební karty

VISA, MC, AMEX.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRLU): 2 dospělí / 1 dospělý Junior suite (JSLU/JSLVD): 4 dospělí / 3 dospělí / 2 dospělí / 1 dospělý Pouze pro dospělé osoby

Doba transferu

40 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Punta Cana

Patří mezi nejvyhledávanější turistická letoviska s několikakilometrovou pláží Bávaro, kterou obklopují palmy a azurově čisté moře. V tomto atraktivním letovisku můžete navštívit delfinárium, mini zoo Manati, věnovat se vodním sportům, šnorchlování a nebo jen odpočívat na pláži.

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Hotely Punta Cana