Clarion Hotel Špindlerův Mlýn (Hotel Arnika)

  Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

5/5

CLARION HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN - Léto s polopenzí - Špindlerův Mlýn

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel se nachází na příjezdové trase z Vrchlabí v osadě Labská – Špindlerův Mlýn v blízkosti nejvýše položené přehradní nádrže na Labi. Hostům je k dispozici hotelová restaurace, česká restaurace, vinárna, denní bar, bazén, sauna, solárium, fitnes, kulečník, letní terasa. Doplňkové služby – boutique, kadeřnictví, kosmetika, tenis, minigolf, hřiště na volejbal, půjčovna sportovních potřeb.

V nejbližším okolí se nachází Bobová dráha Špindlerův Mlýn – v tomto středisku byla jako první postavena bobová dráha v celé České Republice. Celková dráha tratě je 1 400 m. Bobová dráha je vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.

Dále pak Sportovní areál Medvědín – areál Horní Mísečky - Medvědín nabízí dvě lanovky a sedm lyžařských vleků, více než 11 km vždy kvalitně upravených sjezdovek a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům.

Nebo také Špindlerův Mlýn – Špindlerův Mlýn je místem pro návštěvníky, kteří vyhledávají sport, turistiku, aktivní odpočinek. Je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obnovu fyzické a duševní kondice.

Nebo dále ještě Aquapark Špindlerův Mlýn – areál AQUA Park Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením, LCD TV/SAT, telefonem, trezorem a Wi-Fi připojením na internet. Většina pokojů má balkon.

Zimní popis

Vedle hotelu se nachází vlek 1,5 km dlouhý střední náročnosti. SKIAREÁL Špindlerův Mlýn je nejznámější středisko zimních sportů v ČR. Nachází se 140 km severně od Prahy. Areál má vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování. Návštěvníci najdou ve Špindlerově mlýně plně profesionálně zajištěné lyžování na 26 km upravovaných a technicky zasněžovaných sjezdových tratí. Moderně vybavené středisko nabízí lyžování v nadmořské výšce 702 – 1235 m n. m. v období od listopadu do dubna každého roku.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko se snídaní nebo polopenzí zdarma. Jedno dítě do 12 let na pokoji se 2 dospělými osobami se snídaní zdarma, možnost dokoupení večeří 250 Kč / dítě a večeře.

Slevy Léto: Sleva 15% při rezervaci alespoň 120 dní před příjezdem. Sleva 10% při rezervaci alespoň 60 dní před příjezdem. Sleva 5% při rezervaci alespoň 30 dní před příjezdem.

Slevy Zima: Sleva 15% při rezervaci alespoň 150 dní před příjezdem. Sleva 10% při rezervaci alespoň 90 dní před příjezdem. Sleva 5% při rezervaci alespoň 40 dní před příjezdem.

Základní cena zahrnuje

  • Léto s polopenzí
  • zdarma vstup do bazénu a vířivky 07:00 – 12:00 a 14:00 – 21:30, vstup do fitness 07:00 – 22:00, parkování u hotelu, Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu. 20% sleva na procedury ve wellness centru. Při pobytu na 5 a více nocí saunový svět 14:00 – 21:30 zdarma (nutná rezervace předem).

Cena na osobu / noc s polopenzí a programem. Sleva 20% při rezervaci alespoň 90 dní před příjezdem. Sleva 15% při rezervaci alespoň 45 dní před příjezdem. Sleva 10% při rezervaci alespoň 30 dní před příjezdem.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko se snídaní nebo polopenzí zdarma. Jedno dítě do 12 let na pokoji se 2 dospělými osobami se snídaní zdarma, možnost dokoupení večeří 250 Kč / dítě a večeře.

  • Slevy Léto: Sleva 15% při rezervaci alespoň 120 dní před příjezdem. Sleva 10% při rezervaci alespoň 60 dní před příjezdem. Sleva 5% při rezervaci alespoň 30 dní před příjezdem.
  • Slevy Zima: Sleva 15% při rezervaci alespoň 150 dní před příjezdem. Sleva 10% při rezervaci alespoň 90 dní před příjezdem. Sleva 5% při rezervaci alespoň 40 dní před příjezdem.

Základní cena nezahrnuje

  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: CLARION HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN - Léto s polopenzí - Špindlerův Mlýn
  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 527
dnes zavřeno

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

5/ 5 3 recenzí


MareK srpen 2017
Letní pobyt. Hotel jsem navštívil v srpnu roku 2018 se svou tenkrát kamarádkou, dnes již "skoro" manželkou na základě jednoho z nabízených weln... celá recenze


Jitka a Tomas Vedralovi leden 2019
Víkendový pobyt v hotelu Clario Špindlerův Mlýn. Přijeli jsme si na víkend odpočinout do hotelu Clarion,pobyt splnil naše očekávání. ... celá recenze


Pavla, Radunka, Boža a Radek červenec 2015
Velká spokojenost. Ve všech ohledech jsme byli velice spokojeni, milá a ochotná obsluha, čisto, nemáme na co si stěžovat... celá recenze

Nezávazná objednávka

CLARION HOTEL ŠPINDLERŮV MLÝN - Léto s polopenzí - Špindlerův Mlýn
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
3 945 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 527

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 945 Kč
příplatek za přistýlku v pokoji bez balkonu
0
3 195 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč