Hotel Enotel Lido

  Portugalsko, Madeira, Funchal

5/5

Enotel Lido

    Portugalsko, Madeira, Funchal
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Poloha: hotel Enotel Lido leží na malém skalisku u moře od centra města Funchal je hotel vzdálen cca 3 km. Dopravu mezi hotelem a městem zajišťuje MHD několikrát denně. Do centra města je možné taktéž dojít po promenádě. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: recepce, 3 restaurace, 2 bary, venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, společenská místnost, hlídaní dětí na vyžádání za poplatek, internetový koutek, lékař na telefonu, lázně, masáže, vířivka, obchůdek se suvenýry, bankomat, konferenční místnosti.

Ubytování: klimatizace, koulena s WC, fén, televize, telefon, připojení k internetu za poplatek, trezor za poplatek, balkon.

Stravování: all inclusive.

Pláž: skalnatá pod hotelem, kamenito-písčitá pláž je vzdálena cca 5 minut jízdy od hotelu.

Sport a zábava: posilovna, tenis, stolní tenis, squash, šipky, biliár. Možnost golfu na hřištích Palheiro Golf (cca 15 km) nebo Santo da Serra Golf (cca 35 km).

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně).


Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Enotel Lido ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: betonová plata, špatný přístup, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 130 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 648 449
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Madeira

5/ 5 1 recenzí


Lubomír srpen 2014
Dovolená. Dovolená v tomto hotelu byla velmi, velmi příjemná. ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-enotel-lido-madeira-portugalsko-z1648449/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.