Ensana Thermal Sarvar Health Spa Hotel

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár

3/5

ENSANA THERMAL SÁRVÁR HEALTH SPA HOTEL - Rekreační pobyt

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Městečko Sárvár láká návštěvníky nedotknutou přírodou a termálními prameny s blahodárnými účinky. Královský park s bohatým světem fauny a flóry láká na romantické procházky po jeho stezkách. Koupel v termální vodě má léčivé účinky, především vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Nejznámější pozoruhodností Sárváru je hrad Nádasdyho, který byl v 16. století majetkem tohoto významného aristokrata a díky jeho úsilí se město stalo centrem renesančního humanizmu. Kulturní dědictví je dodnes udržováno prostřednictvím festivalů, mezinárodních koncertů a folklórních programů. V Sárváru se vyrábí proslulá krystalová sůl „Sárvári Termál kristály“, která se používá jako přísada do koupele při léčbě onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických a kožních chorob. Přírodní krásy okolí, nádherný hrad, hudební a kulturní akce, pestrá nabídka aktivit pro volný čas, to všechno je zárukou vynikající dovolené. Restaurace nabízí bohatou chuť Panonie a údolí Ráby, v létě má navíc otevřenu i terasu s venkovním posezením. Gastronomický požitek s denním a alá carte výběrem představuje maďarskou a mezinárodní kuchyni, doplněnou o vegetariánská, lehká a welness jídla. Hotel nabízí svým hostům kromě klasických léčebných kúr a wellness programů i relaxační služby (wellness a dolce vita masáže, relaxační koupele, terapie v relaxační solné jeskyni napomáhající léčbě nemocí dýchacího ústrojí) a kosmetika (kadeřnictví a salón krásy, postní kůra, pedikúra a manikúra). Ve vodním světě mohou návštěvníci nalézt termální relaxační koupel s vířivkou Jacuzzi, masážními sprchami a podvodními tryskami, vnitřní a venkovní termální bazén, saunový svět (finská sauna, infrasauna, aromatická kabina, parní lázeň), relaxační centrum s lavicemi, fontánou a bezprostředním vstupem do arboreta, terasu na slunění s lehátky. Vyznavači sportu mohou využít denní skupinové sportovní programy, jogging a nordic walking v nádherném Královském parku a dále pak tenis, stolní tenis, basketbalový koš, badminton, kuželky, zahradní šachy a půjčovna kol.

V nejbližším okolí se nachází Hrad Nádasdy – hrad Nádasdy je typickou stavbou města Sárvár. Milovníci historie zde především ocení bohatou muzejní sbírku zbraní a cenných map. Celý areál je obklopen anglickou zahradou s arboretem a koná se zde mnoho kulturních a historických akcí.

Dále pak Termální lázně Sárvár – nový komplex léčebných lázní ležící ve městě Sárvár využívá k léčbě dva prameny léčivé vody, první o teplotě 43°C a druhý o teplotě 83°C. Jsou používány především k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, gynekologických a dermatologických onemocnění

Ubytování

Pokoj Superior – dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, TV/SAT, připojením k internetu, telefonem, minibarem, županem, s vlastním sociálním zařízením a balkónem nebo francouzským balkónem.

Slevy

V termínu 01.07.- 31.08.2021 je 1 dítě do 6 let ZDARMA na přistýlce nebo v dětské postýlce nebo 1 dítě 6–14 let na přistýlce 790,– Kč a noc, při ubytování se 2 dospělými osobami na pokoji. Mimo tento termín dítě hradí plnou cenu přistýlky. Akce 1 noc ZDARMA při pobytu na 4–6 nocí (4 = 3, 5 = 4, …, 7 = 6) poslední noc je zdarma, platí v termínu 11.01. – 22.12.2021.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt

Rozšířená polopenze, neomezený vstup do vodního světa a saunového světa (vnitřní a venkovní termální bazény, zážitkový bazén, finská sauna, infrasauna, aromaterapie, parní kabina), skupinová cvičení (po-pá: ranní gymnastika, autogenní cvičení, aqua jogging, aqua fitness, cvičení na posílení svalů), Fitness Studio, zapůjčení županu a parkování.

Cena za osobu/ noc s polopenzí a s vstupem do bazénů. Nástup možný kdykoliv. Minimální délka pobytu 2 noci.

V termínu 01.07.- 31.08.2021 je 1 dítě do 6 let ZDARMA na přistýlce nebo v dětské postýlce nebo 1 dítě 6–14 let na přistýlce 790,– Kč a noc, při ubytování se 2 dospělými osobami na pokoji. Mimo tento termín dítě hradí plnou cenu přistýlky. Akce 1 noc ZDARMA při pobytu na 4–6 nocí (4 = 3, 5 = 4, ..., 7 = 6) poslední noc je zdarma, platí v termínu 11.01. – 22.12.2021.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se zvířetem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rywal, IČ: 47668873. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: ENSANA THERMAL SÁRVÁR HEALTH SPA HOTEL - Rekreační pobyt
  • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
  • Místo dle CK: Sárvár

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Ensana Thermal Sarvar Health Spa Hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 795
dnes zavřeno

Hodnocení

3/ 5 2 recenzí


Jarmila Makovcová únor 2020
Jarmila Makovcová. Hotel byl snadno nalezen,vidět ho bylo z hlavní cesty zprava.... celá recenze


Easter 2019 duben 2019
Apartmán hotel Sárvár Maďarsko. Pokud můžete, tak se apartmánovému hotelu Sárvár v Sárváru obloukem vyhněte. Neochota personálu, nevstřícnost, nekomunikace, ved... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

ENSANA THERMAL SÁRVÁR HEALTH SPA HOTEL - Rekreační pobyt
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Sárvár

Cena
7 080 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 795

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 080 Kč
příplatek za přistýlku
0
3 750 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč