Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar

5/5

Hotel CLUB FUNIMATION BORIK

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel CLUB FUNIMATION BORIK - Ubytování

Poloha

rekonstruovaný hotel je součástí hotelového komplexu Borik, cca 3,5 km od centra Zadaru.

Vybavení a služby

klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, směnárna, prodejna suvenýrů, výtah, WI-FI ZDARMA, dětský koutek, terasa.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s francouzskou postelí, typ 2+2 Family Standard - cca 25-29 m?, navíc s rozkládacím gaučem nebo patrovou postelí pro 2 děti do 12 let, typ 2+2 Family Comfort - cca 25-27 m?, navíc s rozkládacím lůžkem (nebo gaučem) pro 2 děti do 18 let (možnost oddělit závěsem), typ 2+2 Family Standard XL - cca 40-44 m?, navíc s patrovou postelí pro 2 děti do 12 let, oddělené posuvnými dveřmi, typ 2+2 Family Superior - cca 33 m?, navíc denní místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 děti do 18 let, oddělené dveřmi, typ 2+3 Suite Standard - cca 46 m?, má navíc denní místnost s 1 přistýlkou (rozkládací gauč) pro dítě do 18 let a odděleným výklenkem s patrovou postelí vhodnou pro 2 děti do 12 let. Vždy se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, minibarem, sejfem, fénem. Pokoje s označením B nebo BM jsou s balkonem, ostatní - balkon na vyžádání. Pokoje typu Standard nejsou renovovány.

Sport a zábava

vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, tobogán, tenisové kurty za poplatek, stolní tenis, volejbalové hřiště na pláži, fitness, animace, vodní sporty. Wellness centrum - whirlpool, sauna (parní, bio, finská), relaxační místnost. Masáže a solárium za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, cooking show, odpolední občerstvení, půlnoční občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 8:00 do 24:00 ve Tramontana baru a od 11:00 do 24:00 ve Snack baru.

Pláž

písčito-oblázková, cca 100 m.

Doplňující informace

lehátka a slunečníky u bazénu - ZDARMA (pouze omezené množství). Parkování ZDARMA. Pobytová taxa cca 1,34 EUR/os./den - platí se na místě.

Slevy pro děti

dítě do 6 let se 2 dospělými - ZDARMA. Na ceny pro dítě od 6 do 18 let

Volitelné doplatky

Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Individuální storno podmínky

Na pobyty zakoupené se slevou za včasný nákup se vztahují individuální storno podmínky. Minimální storno poplatek činí 50 % z hodnoty zakoupeného pobytu.

Základní cena zahrnuje

ubytování, ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kovotour Plus, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel CLUB FUNIMATION BORIK ****
  • Lokalita dle CK: Severní Dalmácie
  • Místo dle CK: Zadar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Falkensteiner Club Funimation Borik ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 756 061
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Severní Dalmácie

5/ 5 1 recenzí


Katka květen 2015
Prehliadka hotela Funimation Borik ****. Už na prvý pohľad je to hotel vhodný pre náročnú klientelu, Je umiestnený v krásnom a veľmi príjemnom prostredí, plnom zelene.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel CLUB FUNIMATION BORIK
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Zadar

Cena
13 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 756 061

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 290 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč