Hotel Filitheyo Island Resort

  Maledivy, Faafu Atol

5/5

Filitheyo Island Resort

    Maledivy, Faafu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Kllienti ocení především fantastický podmořský svět pouhých pár metrů od pláže. Velmi přírodně koncipovaný areál se nachází na ostrůvku o rozloze cca 900x500 metrů a hostům zde slouží dvě restaurace, dva bary, bazén, boutique, klenotník, knihovna a WLAN (za úhradu).

Ubytování:

Celkem 125 rozdělených do 3 základních kategorií: téměř stovka Superiorů o cca 56m2 je sdružena vždy po dvou až čtyřech v přízemních pavilonech. Každý má svou částečně otevřenou koupelnu se sprchou a WC, fénem a župany. Dále je tu TV, CD přehrávač, telefon, stropní ventilátor, klimatizace, minibar, sejf, varná konvice (čaj/káva) a oddělená terasa směřující k moři. Několik propojených 'dvojiček' lze rezervovat jako Family Villu. Patnácka Deluxů o větší rozloze v samostatných vilkách má navíc v koupelně vanu. A pak je zde 16 oblíbených Water Villas s velkou terasou s přímým vstupem do vody, každá o cca 90m2, s koupelnovou jacuzzi.

Vybavení a služby hotelu:

Recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, obchod se suvenýry, salon krásy, potápěčské centrum.

Sport a zábava:

V ceně fitness, beachvolejbal a stolní tenis. Za úhradu windsurfing, kajaky, plachtění a biliár. POTÁPĚNÍ, ŠNORCHLOVÁNÍ: reef se nachází cca 25 až 100 metrů od ostrova. Největším tahákem jsou dva vraky v hloubce cca 30 metrů. Funguje zde potápěčská škola, PADI, SSI + CMAS.
Za úhradu wellness Filitheyo Spa a Al Fresco Massage Lounge.

Stravování:

V základní ceně je polopenze se snídaní a večeří ve formě buffetu v hlavní restauraci. Je možné si připlatit all inclusive s obědem (buffet) a vybranými nápoji v době od 1000 do 2400 hod., odpolední kávou/čajem, nealko nápoji v minibaru (doplnění 1x za den), dvěma lodními výlety a slevou pro hotelové spa.

Vzdálenosti:

Atol Faafu, na ostrov je doprava hydroplánem (cca 40 minut) a dále cca 15 minut lodí.

Základní cena zahrnuje

 • zpáteční letenku Praha - Malé - Praha v optimální ekonomické třídě vč. odbaveného zavazadla
 • letištní taxy
 • lodní transfer letiště - hotel - letiště
 • ubytování 7 nocí s polopenzí
 • českou asistenci na Maledivách
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář AGL travel, IČ: 27099407. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Filitheyo Island Resort ****
 • Lokalita dle CK: Maledivy
 • Místo dle CK: Maledivy

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Filitheyo Island Resort ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 727 892
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Faafu Atol

5/ 5 1 recenzí


Martina leden 2013
Nádherná dovolená - splněný sen. Luxusní dovolená, skvělé stravování, čisté ubytování, dobrá organizace zájezdu, nádherný klidný ostrov, málo lidí (žádní češi), či... celá recenze

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Filitheyo Island Resort
    Maledivy, Faafu Atol

Cena
64 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 892

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
64 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč