Gold Island Hotel

  Turecko, Alanya, Avsallar

4/5

Hotel Gold Island

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Avsallar
Původní cena
31 490 Kč/os

Cena
22 049 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 378
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Alanya - Fugla

Umístění

Moderní, luxusní hotelový komplex dvou samostatných budov (blok A, blok B) je situován na poloostrově na konci zálivu, cca 20 km od města Alanya a cca 100 km od letiště.

Pláž

Hotelová písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 2 bary, WiFi v areálu zdarma; za poplatek půjčovna aut, minimarket. Terasa s bazénem, dětský bazén se skluzavkami, aquapark, krytý bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Moderní dvoulůžkové pokoje v bloku B s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem; za poplatek minibar (doplňován denně vodou). Za příplatek a na vyžádání pokoje v bloku A s možností 1 přistýlky. Jednolůžkové pokoje za příplatek a na vyžádání.

Stravování

Ultra all inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední slané a sladké občerstvení, půlnoční polévku, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace předem).

Rekreace

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), kulečník, fitness centrum, hammam, sauna; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, aromaterapie, kosmetické procedury.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
  * transfery v cíli zájezdu
  * 7/10/11/14 noclehů
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  * služby delegáta
  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel Gold Island *****
 • Lokalita dle CK: Alanya
 • Místo dle CK: Alanya - Fugla
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gold Island Hotel ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 378
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

109. nejlepší hotel v destinaci Alanya

4/ 5 4 recenzí


Terez9 září 2019
B blok. i přes ubytování v B bloku tuto dovolenou velmi doporučuji. B blok odpovídá 5 * hotelu a nemám absolutně žádné námitky, jak k ubyt... celá recenze


Marek červenec 2019
Gold Island Blok B jedna velká katastrofa!. Pakliže budete chtít navštívit hotel Gold Island v Turecku, tak se vždy ujistěte, kam jedete, protože to není jen kulatý bílý hote... celá recenze


David H. červenec 2014
Hotel je nejhezčí na prospektu !!!. Patříme mezi náročné klienty a vyžadujete vysokou úroveň ubytování, personálu, gastronomie a dalších služeb. Pokud vyžadujete to s... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-gold-island-alanya-turecko-z1478378/1174250136/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Hotel Gold Island
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Avsallar

Původní cena
31 490 Kč/os

Cena
22 049 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 378

Zájezd

dospělá osoba
2
22 049 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč