Hotel Bellevue Beach

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

5/5

Hotel Bellevue

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Moderní a oblíbený hotel Bellevue se nachází na velmi krásné a jedinečné pláži letoviska Slunečného pobřeží, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Na promenádě je k dispozici velké množství restaurací, barů, taveren a obchodů. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím, především pak rodinám s dětmi, pro které nabízí letovisko i hotel maximální vyžití.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
klimatizace
SAT/TV, telefon
trezor za (poplatek cca 2,50 € /den)
balkon nebo terasa
dětská postýlka na vyžádání (za poplatek cca 2,50 € den)

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, výtah
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
restaurace, A‘ la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu
bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky na kauci)
dětský klub pro děti od 4-12 let, animační programy
fitness, stolní tenis
za poplatek: billiard, masáže, minigolf, půjčovna kol, vodní sporty na pláži

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:00–23:30).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bellevue Beach ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 482 288
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Slunečné pobřeží

5/ 5 30 recenzí


Martina srpen 2019
Super dovolená. Dovolenou jsme si opravdu moc užili. Mohu říci,že to byla jedna z nejlepších dovolených. Nic nám nechybělo.Doporučuji... celá recenze


Soňa červenec 2019
Krásná dovolená. Byli jsme nadmíru spokojení, všude čisto, pláže čísté a lehátka se slunečníky zdarma, jídlo neustále doplňovali a výběr byl bohatý... celá recenze


Kristýna červenec 2019
Sunny Beach. Vše v naprostém pořádku. Pokoje každý den uklizené, hezké, čisté i s balkónem. Personál ochotný, jídlo výborné. Pláž hned u hotelu... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-bellevue-slunecne-pobrezi-bulharsko-z1482288/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.