Hotel Belvedere

  Itálie, Benátsko, San Zeno di Montagna

Hotel Belvedere v San Zeno di Montagna

    Itálie, Benátsko, Italská jezera, Lago di Garda, San Zeno di Montagna
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

tradiční hotel leží cca 900 m od centra San Zena nad jezerem Garda. Jezero je cca 8 km od hotelu a z hotelu je krásný výhled na jezero a okolí.

Vybavení

recepce, hala, wi-fi zdarma, jídelna, restaurace, bar, kavárna, kolárna, výtah, parkoviště, herna pro děti, dětské hřiště, zahrada s lehátky a slunečníky pro hosty.

Ubytování

2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, TV-Sat, trezorek, fén, balkon a malou ledničku.

Stravování

polopenze – snídaně bufet, večeře menu o 3 chodech.

Zázemí

v ceně vnitřní bazén 105 m2, posilovna, tenisový kurt a wellness s párou, saunou a odpočívárnou (wellness přístupné od 17 let).

Tip CK

Hotel s vnitřním bazénem s možností krátkých pobytů.

Poznámky

po celou sezonu minimální počet nocí 3 a nástupní dny na ubytování každý den, pobyt se psem není možný.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Belvedere ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 194 704
dnes 7.30–20 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.