20000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Brunnwirt ***

Výhody
 • rodinný hotel s výbornou kuchyní
 • all inclusive

Popis hotelu

Rodinný hotel s výbornou kuchyní. All Inclusive.

Poloha

klidná. Centrum cca 200 m. Weissensee cca 8 km.

Vybavení

35 pokojů, recepce, lounge, výtah, bar, 2 samostatné restaurace, slunná kavárna, zahrada s lehátky a slunečníky. Za poplatek prádelna.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat. TV s rádiem, fénem, trezorem a župany.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 25 m2, dvoulůžko a rozkládací pohovka nebo přistýlka.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B/A4B): cca 28 m2, dvoulůžko a 1-2 přistýlky, samostatné WC a velký balkon.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 33 m2, obývací pokoj s dvoulůžkem, oddělená ložnice s dvěma jednolůžky, samostatné WC, chladnička a velký balkon.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 15 m2.

Joker pokoje (A2S/A3S/A4S): cca 24 m2, výběr vybavení a polohy přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, možnost sestavení obědového balíčku ze snídaně. K večeři menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. 10.00-22.00 h. nápoje zdarma - pivo ze sudu, červené/bílé víno, šnaps, prosecco, Martini, káva (capuccino, espresso, latte macchiato). Nealkoholické nápoje (napč. cola, fanta, sprite, jablečný džus a minerální vody) v restauraci a na zahradní terase.

Sport/aktivity

zdarma: horské kola, dětské jizdní kola (dle dostupnosti), stolní tenix, 1x týdně fotbalový turnaj. Za poplatek: jízda na koni včetně školy (cca 14 km), golfové hřiště Gailtalgolf (cca 20 km).

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Wellness

zdarma: 2 sauny (biosauna, sanarium) s relaxační oblastí a infračervená kabina (16.00-19.00 h.). Za poplatek: masáže.

Děti

dětská herna, dětské hřiště (cca 100 m) s obří trampolínou, Hupfburg, dětská houpačka a pískoviště, box, 1x za týden prohlídka farmy s krmením. Dětská výbava (babyphone, ohřívač lahví, přebalovací stůl). Dětská postýlka na vyžádání.

Další výhody

využití veřejného vyhřívaného bazénu (31.5.-6.9.) s obří skluzavkou a skákacím hradem (cca 350 m). Nassfeld-Plus karta zdarma s řadou slev a výhod jako využití lanovek, veřejné dopravy v regionu, vstup do lážní Vorderberg, Aquatrail, muzea místních dějin Gailtaler, denní dětské programy, programy pro mládež, slevy na exkurze apod.

Info

parkování: parkoviště v ceně; domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 2,20 €/den/os. starší 17 let, příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.