50 m od pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Dinler Beach *****

Poloha

Hotel se nachází 16 km od centra města Alanya, oblast Kargicak. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 135 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení WIFI, hlavní restauraci, restauraci a´la carte, bary v hotelu, bar u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazény, 2 skluzavky, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), disko, prádelnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), směnárnu, možnost pronájmu automobilu a nákupu v hotelu. Trezor na recepci (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem. Možnost WIFI připojení zdarma.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž 50 m od hotelu. Přístup na pláž podchodem přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži zdarma.

Sport a Fitness

Tenis, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, turecké lázně, sauna, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – osvětlení tenisových kurtů, biliár, game room, masáže, vodní sporty na pláži.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, možnost občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.

Pro děti

Mini klub, dětský bazén, skluzavky, hřiště, animační programy dle nabídky hotelu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 12,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+2. Rodinný pokoj až 5/4+1 na vyžádání. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

26. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

15.9.2015 | Mery
Datum pobytu: 1.8.2015
Příští rok znovu

Nejnovější recenze

5
7.8.2015 | Hana, Hradec Králové
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
100 % spokojenost, není co vytknout.
4
5.7.2015 | Jana R.
Datum pobytu 1.7.2014
4/5 - Skvělé
Až na ten první den, spaní a sovětské spoluobčany, kteří se neumí chovat, je celkový dojem velmi dobrý, děti byly spokojené maximálně a určitě bych doporučila i známým, líbilo se nám..
5
21.8.2014 | Martin
Datum pobytu 1.8.2014
5/5 - Úžasné
Opravdu jsme si odpočinuli, nabrali kila, opálili se, nakoupili hromadu textilu a užili si čistého moře.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya