Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Hilton Papagayo Costa Rica Resort and Spa ****

All Inclusive

plná penze formou bufetu, neomezená konzumace nápoje po celý den - nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, vybrané dovozové nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů,možnost návštěvy restaurace a la carte, občerstvení během dne, denně doplněný minibar, animační a sportovní programy.

Názor CK

Kvalitní hotel v nádherné přírodě, vhodné pro klidnou a romantickou dovolenou s možností výletů do okolí. Hotel jen pro dospělé.

Internet

WiFi zdarma.

Poloha hotelu

hotel se nachází přímo u písečné pláže s tmavým vulkanickým pískem a je obklopen horami. Transfer z letiště San José cca 4 hodiny nebo možnost přeletu ze San José do Liberie a tranfser cca 30 min.

Služby za poplatek

procedury a masáže ve SPA, vybrané vodní sporty.

Stravování

all inclusive

Ubytování

luxusně a příjemně zařízené pokoje v několika kategoriích, základní cena s výhledem do zahrady, za přípplatek výhled na moře nebo bungalovy, klimatizace, koupelna, TV, telefon, WiFi, minibar, trezor, vysoušč vlasů, varná konvice, žehlička, Ipod dock.

Vybavení hotelu

vstuní hala s recepcí, 4 restaurace a la carte, hlavní bufetová restaurace, 5 barů, SPA, bazén s lehátky a slunečníky, fitness, minimarket.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kostarika

Kostarika, středoamerická země, je nazývána malým rájem na zemi. Kryštof Kolumbus pojmenoval tuto zemi jako „bohaté pobřeží“, v překladu Costa Rica. Země si své poklady dodnes chrání a je zde vybudován propracovaný systém ochrany přírody. Pokud chcete vidět překrásnou přírodu, mnoho exotických zvířat, pláže s černým i bílým pískem, nenajdete lepší místo. Země má malou rozlohu, ale najdete zde nedotčené pralesy, vodopády, činné sopky, čtyřtisícové hory, jezera a nádherné pláže – rozhodně se zde nebudete nudit. I během pobytu máte možnost vybrat si z široké nabídky výletů do národních parků, procházky deštnými pralesy, potápění, surfování a šnorchlování. Je to bezpečná země, nemá ani armádu. Kostaričané jsou velmi přátelští, rádi se návštěvníkům svou krásnou zemí chlubí, a kamkoliv přijedete, budou se na vás usmívat. Počasí je zde příjemné, nejvhodnější doba pro cesty je od prosince do konce dubna (místní léto). Pobřežní oblasti jsou mnohem teplejší než střed země, průměrné teploty u pobřeží Karibiku jsou kolem 30 ˚C, u Tichomořského pobřeží dosahují teploty 33 ˚C.

Hotely Guanacaste