Hotel Rivijera

  Černá Hora, Budva, Petrovac na Moru

Hotel RIVIJERA

    Černá Hora, Budva, Petrovac na Moru
Číslo zájezdu: 1 775 289
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel RIVIJERA

Poloha

hotel je umístěn v zeleni malebného turistického městečka Petrovac cca 100 m od centrální pláže. Petrovac na Moru je významným letoviskem černohorského pobřeží ležící v malé zátoce chráněné vysokými horami před vnitrozemskými vlivy, je obklopený hustými olivovými háji a borovými lesy.

Vybavení a služby

restaurace a la carte, bar, výtah, prodejna se suvenýry, parkování ZDARMA.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI, telefonen, minibarem, sejfem, některé s balkonem. Pokoj typu Suita Junior - má navíc rozkládací gauč vhodný pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let. Typ Family - 2lůžkový pokoj a denní místnost s rozkládacím gaučem vhodný pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let oddělená posuvnými dveřmi. Pokoje FAMILY se nachází v budově 'B' hotelu a má krásnou terasu plnou zeleně. Pokoj typu Economy - s terasou.

Sport a zábava

venkovní bazén s vířivkou, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, posilovna, hotelové dětské animační programy, vodní sporty dle místní nabídky.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž

písečná-oblázková pláž  cca 100 m, lehátka a slunečníky (za poplatek). V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Doplňující informace

pobytová taxa a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den.

Výhody a benefity

v termínech do 22.4. a od 16.10. vám u pobytů na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 30 %. V termínech 23.4.-7.6. a 22.9.-15.10. vám u pobytů na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 %. Tyto slevy nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámka
  • Cena nezahrnuje povinný příplatek – pobytovou taxu a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den.
  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů - dítě do 2 let ZDARMA, dítě od 2-12 let - 1 290 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 1 990 Kč/os./týden.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Kovotour Plus, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel RIVIJERA ****
  • Lokalita dle CK: Budva
  • Místo dle CK: Petrovac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Rivijera ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 775 289
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Nezávazná objednávka

Hotel RIVIJERA
    Černá Hora, Budva, Petrovac na Moru

Původní cena
13 490 Kč/os

Cena
12 141 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 775 289

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 141 Kč
příplatek za neobsazené lůžko / přistýlku
0
5 931 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč