300 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Roxani ***

Popis hotelu

Menší hotel v letovisku Amoudara. Možnost all inclusive. Cca 200 m od pláže.

Poloha

nedaleko menšího letoviska Amoudara, na hlavní ulici s mnoha malými obchůdky, tavernami a bary. Letiště Heraklion cca 6 km.

Pláž

cca 200 m od oblázkovo-písečné pláže.

Vybavení

recepce s trezory k pronajmutí, společenská místnost s TV, restaurace a bar. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén, terasa na opalování, snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace (za poplatek), telefon, sat. TV, chladnička, sprcha, WC a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (A2C/A3C): prostornější, vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů.

Internet

WiFi a internetový koutek za poplatek.

Pro děti

vestavěný dětský bazén.

Info

služby delegáta - telefonický kontakt, místní kategorie: C.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

147. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

20.6.2018 | Lada
Datum pobytu: červen 2018
Vzhledem k tomu, že jsem před 3 lety byla ve stejném letovisku, jen v jiném hotelu (cca 400m) a all exklusive, a stálo to o 5000 Kč méně, vím, že to jde i jinak. Ale špatná zkušenost, taky zkušenost.

Nejnovější recenze

2
20.6.2018 | Lada
Datum pobytu červen 2018
2/5 - Horší
Vzhledem k tomu, že jsem před 3 lety byla ve stejném letovisku, jen v jiném hotelu (cca 400m) a all exklusive, a stálo to o 5000 Kč méně, vím, že to jde i jinak. Ale špatná zkušenost, taky zkušenost.
1
5.8.2017 | Rose
Datum pobytu srpen 2017
1/5 - Nic moc
Nikdy více.
1
17.7.2017 | Josef Š.
Datum pobytu červenec 2017
1/5 - Nic moc
Právě jsme se z hotelu Roxani vrátili a musím se podělit o zážitek : vybavení z minulého století - wifi pouze na recepci - snídaně v ceně maximálně 2EURO, jedno kolečko nejlevnějšího měkkého salámu a jeden plátek levného sýra s jedním mrňavým vajíčkem a posypané bobky planých oliv. Chemický džem a med. Hnusné kafe a chemický džus. Olezlý starý hoteliér, který by se měl stydět, jak okrádá hosty. Jediné, co mohu pochválit, je paní uklízečka, která denně uklidila a byla milá. Z ulice každý večer až do půlnoci hluk místních a jejich psů. Josef Š.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií