Hotel Salivar

  Česko, Jihočeský kraj, Horní Vltavice

SALIVAR

    Česko, Jihočeský kraj, Povltaví, Šumava, Horní Vltavice
Tento hotel není aktuálně v nabídce
UBYTOVÁNÍ

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV. Jednoduše zařízené pokoje.

STRAVA

polopenze - snídaně bufet nebo servírované (dle obsazenosti), večeře menu o 3 chodech.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TIPY NA VÝLET: - Boubínský prales s vrcholem vysokým 1362 m a naučnou stezkou - Hrad Kunžvart - Pramen Vltavy - Bílá strž - největší šumavský vodopád - Naučná stezka les - pod vrcholem Vyhlídka - Rozhledna Libín - Soumarské rašeliniště - Chalupská slať - Stožec a Stožecká kaple - Lipenské jezero - Plešné jezero - Schwarzenberský plavební kanál - Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky. RYBOLOV: revír č. 423043 VLTAVA 34P - pstruhová voda (13 ha) revír č. 423042 VLTAVA 33P - pstruhová voda (14 ha) správce revíru MO Lenora

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.

KOUPÁNÍ

Přírodní koupaliště HORNÍ VLTAVICE cca 300 m od hotelu Koupaliště ve VIMPERKU (13 km). Kryté bazény v Kubově Huti (4 km), Volarech (13 km) a Prachaticích (32 km). Přehrada LIPNO (35 km)

PARKOVÁNÍ

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem nejdříve od 15:00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TÝDEN S POLOPENZÍ POD BOUBÍNSKÝM PRALESEM ZA 3 990 Kč (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)
- 6x ubytování s polopenzí (snídaně bufet nebo servírovaná, večeře 3 chodové menu), ? - Wi-Fi - parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TÝDEN PO STOPÁCH POLICIE MODRAVA (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufet nebo servírovaná, večeře 3 chodové menu), - Wi-Fi - parkování

UPOZORNĚNÍ

POZOR !! V hotelu může dojít k souběhu školních a rodinných pobytů !!

CELKOVÁ KAPACITA

60 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK

15 Kč/den/osoba

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S POLOPENZÍ POD BOUBÍNSKÝM PRALESEM ZA 3 990 Kč

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Salivar Horní Vltavice - kousek od Boubínského pralesa

VYBAVENÍ

zahradní restaurace restaurace pro hotelové hosty, jihočeská formanka, , sauna, Wi-Fi, úschova vlastních kol, přes cestu je k dispozici veřejné dětské hřiště.

POLOHA

Hotel Salivar leží u silnice v Horní Vltavici, která je známým rekreačním střediskem pod masívem Boubína v oblasti centrální Šumavy, cca 13 km jihozápadně od Vimperku a 10 km severně od hraničního přechodu Strážný. Hotel leží v Národním parku Šumava, v romantickém údolí Teplé Vltavy v nadmořské výšce 824 m n. m. Okolí skýtá plno krásný a romantických míst, jako je Boubínský prales s naučnou stezkou, ledovcová jezera Černé a Čertovo, k pramenům Vltavy aj. Národní park Šumava to je 68 460 ha skutečné přírody, stovky km cyklotras, desítky zajímavých výletů, 342 km sjízdných řek, 8 ledovcových jezer, domov vzácných živočichů, 3 desítky naučných stezek a mnoho dalších zážitků a programů pro veřejnost.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd po silnici č. 4 Praha - Strakonice - Volyně - do Horní Vltavice, hotel leží po pravé straně, kousek od hřbitova, naproti dětskému hřišti. Pakování u hotelu. Vzdálenost: z Prahy 154 km, z Brna 277 km, z Ostravy 458 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Vimperku do Horní Vltavice, (zastávka 250 m od hotelu).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem ze Strakonic do Horní Vltavice trať č. 208 (zastávka 2 km pěšky od hotelu) nebo do Kubovy Hutě a odtud autobusem do Horní Vltavice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 403
dnes zavřeno