Hotel Savoy

Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

Hotel Savoy: Krátkodobý pobyt VITAL 3 noci

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Číslo zájezdu: 1 662 106
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Lázeňský hotel Savoy**** je jedním z nejstarších lázeňských domů ve Františkových Lázních. Byl postaven v roce 1795 v čistém reprezentativním stylu vídeňské novorenesance. Dnes je Savoy vyhledávaným ubytováním náročnější klientely mířící do Františkových Lázní. Hotel se může pochlubit honosnou architekturou v kombinací s historií a dokonalými službami 21. století.

Ubytování

Hostům je poskytováno ubytování v komfortně zařízených 1lůžkových a 2lůžkových pokojích kategorie standard, komfort (prostornější, výhled do parku či Jiráskovy ulice), superior (s balkónem). Součástí standardní výbavy je koupelna se sprchovým koutem, WC, fénem a županem, LCD televize se satelitními programy, minibar, telefon, trezor a internetové připojení WIFI.

Restaurace

Vynikající jídla tradiční české a mezinárodní kuchyně lze ochutnávat v elegantní hotelové restauraci. Na požádání lze připravit diabetickou či vegetariánskou stravu. Hosté mají k dispozici také lobby bar Savoy s nabídkou zákusků domácí výroby.

Lázně a wellness služby

Přímo v lázeňském domě se nachází nově rekonstruované léčebné oddělení s nabídkou komplexních procedur, ordinace lékařů i celodenní zdravotnická služba. Dále zde najdete bazén a saunu, do kterých mají ubytovaní hosté ve vyhrazených časech volný vstup. Součástí hotelové nabídky je vstup do Aquafora – největšího a nejkrásnějšího aquaparku v českých lázních. Celý aquapark se rozkládá na 1570 m² vodní plochy a nabízí pestrou nabídku vodních atrakcí včetně tobogánu, vodních skluzavek, vodní jeskyně, sauny, vnitřního a venkovního relaxačního bazénu, vnitřního a venkovního dětského bazénu, vnitřní vířivky a celoroční venkovní vířivky. Procedury se neposkytují v neděli.

Hotelové vybavení

V hotelu dále najdete výtah, internetový koutek, prodej denního tisku, nordic walking holí, službu praní a žehlení prádla a širokou nabídku kulturních a výletních programů.

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat na centrálním parkovišti za poplatek cca 80 Kč/den. Každý vjezd do lázeňské zóny je zpoplatněn 50 Kč a parkování je zde povoleno pouze na označených místech po dobu 60 min. V lázeňské zóně se nachází lázeňské hotely Savoy a Goethe.

Základní cena zahrnuje

3x ubytování, 3x polopenze, uvítací nápoj, 4 léčebné procedury (suchá masážní vana, částečná aroma masáž, relaxační koupel, parafínový zábal rukou), neomezený vstup do Aquafora - světa vody a relaxace (od pondělí do neděle), volný vstup na živou hudební produkci v lobby baru hotelu Savoy

Základní cena nezahrnuje

lázeňský poplatek ve výši cca 21 Kč/osoba a den, parkovné
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Savoy: Krátkodobý pobyt VITAL 3 noci ****
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 662 106
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

25. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

0/ 5 11 recenzí

Nezávazná objednávka

Hotel Savoy: Krátkodobý pobyt VITAL 3 noci
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Původní cena
6 390 Kč/os

Cena
5 430 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 662 106

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 430 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč