200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Sorrento ***

Název zájezdu dle CK

Hotel SORRENTO

Poloha

menší rodinný hotel se nachází v srdci pěší zóny Lido di Jesola, která je nejdelší v Evropě, jen 5 minut od známého náměstí Piazza Mazzini a pár kroků od zlatavé pláže.

Vybavení a služby

recepce, restaurace, pizzerie, bar, výtah, parkoviště (počet míst omezen), WI-FI ZDARMA.

Ubytování

1-4lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, sejfem, balkonem. Klimatizace za poplatek 40 EUR/pokoj/týden - platí se na místě. Ve 4lůžkovém pokoji jsou 2 lůžka formou palandy.

Sport a zábava

plážové sporty na místě.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu se salátovým bufetem.

Pláž

písčitá, cca 100 m, plážový servis ZDARMA (zahrnuje 1 slunečník + 1 skládací lehátko a 1 plážové lehátko/pokoj).

Doplňující informace

pobytová taxa cca 1 EUR/os./den - platí se při nástupu na pobyt na recepci hotelu.

Poznámka

pobytová taxa cca 1 EUR/os./den - platí se při nástupu na pobyt na recepci hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotel Sorrento ***