Popis

Popis hotelu Hotel & Therme Nova Köflach ****

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Köflach 1 km, Vlakové nádraží: Köflach 1,4 km, Autobusová zastávka: Koflach - přímo u hotelu 0 m, středisko Nadmořská výška: 500 m, Hotelová kyvadlová doprava: zdarma z / na vlakové nádraží, Golfové hřiště Erzherzog Johann: 3 km , Spolkový Piber: 1,9 km.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako další lůžkoviny ve všech typech pokojů, vana / sprcha / WC, Župan na zapůjčení: zdarma, NOVA bathbag po dobu pobytu, balkón / terasa, Topení, Telefon, SAT TV, WLAN: -kouření.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžka / sprcha / WC / balkon, 26 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Soukromá SPA oblast (panoramatický krytý bazén) s termální vodou i v hotelu včetně sauny, celodenní vstup do Therme NOVA Köflach (od příjezdu do odjezdu)! Dh po vjezdu již není platný, Wellness: v termálním bazénu NOVA, venkovní bazén: celoročně, termální bazén, sauna: panoramatická sauna, parní sauna, finská sauna, speciální infuze (infuze soli, infuze medu, jogurt infračervená kabina, relaxační místnost, vodopád a masážní trysky, jeskyně (modrá jeskyně), otevřená vířivka, potápěčský bazén pro ochlazování, tropický les, 25m krytý sportovní bazén, Kneipp bazén, sauna bar, venkovní venkovní , Oblast Kneipp.

Fitness a wellness služby na místě

kosmetické studio (ošetření tváře a těla, péče o ruce a nohy), masáže, mobilní kadeřnictví.

Stravování zahrnuto

Polopenze, uvítací nápoj, snídaně formou bufetu: s ekologickou produkcí, večeře formou bufetu.

Zahrnuté aktivity

Fitness místnost zahrnující celodenní vstup na zdravotní loď Therme Nova Koflach (od příjezdu do odjezdu), denní program aktivit se sportovci: Nordic Walking, trénink síly a vytrvalosti, aqua aerobik, plavání, gymnastika Krční páteř, zad, kolena) uvM

Domácí mazlíčci

Na vyžádání,

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Štýrsko