Hotel Tropical Attitude

  Mauricius, Východní pobřeží, Trou d'Eau Douce

3/5

Tropical Attitude

    Mauricius, Východní pobřeží, Trou d'Eau Douce
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Názor CK

Luxusní hotel Tropical Attitude vás zaujme tradiční kreolskou architekturou. Nachází se u pěkné pláže obklopen nádhernou tropickou zahradou a je z něj nádherný výhled na modrou lagunu. Je to ideální místo pro strávení klidné dovolené. Odpočinete si v hotelovém wellness centru a mnoho adrenalinu vyplavíte při vodních sportech. Toužíte-li po klidnějších sportovních aktivitách, pak můžete navštívit zdejší golfové hřiště.

Internet

WiFi ve veřejných prostorách zdarma, na pokoji za poplatek.

Poloha hotelu

Elegantní resort Le Tropical leží v klidném zálivu, přímo u dlouhé pláže s bílým pískem, která se pozvolně svažuje do vod Indického oceánu. Celý hotel obklopuje nádherná zahrada s kokosovými stromy a bujně kvetoucími rostlinami. Jen kousek od něj se rozléhá romantická rybářská vesnička Trou d’Eau Douce, ve které lze nalézt tradiční restaurace, kavárny, obchody i bary.

Stravování

polopenze, za příplatek all inclusive

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu / WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/ TV, minibar (za poplatek), set pro přípravu kávy a čaje (za poplatek), terasu nebo balkon s posezením.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, bazén, butik, wellness centrum (masáže, kosmetické ošetření obličeje a těla přírodními produkty - za poplatek)

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Tropical Attitude ***
  • Lokalita dle CK: Východní pobřeží
  • Místo dle CK: TROU D´EAU DOUCE
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tropical Attitude ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 435 139
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Východní pobřeží

3/ 5 9 recenzí


Monika září 2019
Prohlídka Hotelu Tropical Attitude. Pěkný a menší hotel určený pouze pro dospělé osoby z řetězce Attitude.... celá recenze


Markéta září 2018
Hotel Tropical Attitude. Hotel známého řetězcce Attitude se nachází na východním ostrova Mauricius přibližně hodinu jízdy od letiště. Hotel je určen pouze ... celá recenze


Radka září 2017
Hotel Tropical Attitude. Jedná se o menší hotýlek, který působí domácí atmosférou. Ubytování je zde možné v asi v 15 vilkách vždy po 4 apartmánech. ... celá recenze

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

Tropical Attitude
    Mauricius, Východní pobřeží, Trou d'Eau Douce

Cena
47 000 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 435 139

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
47 000 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Svět P1490 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
2
1 490 Kč
příplatek za pojištění Svět P1501 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 100.000 - osoba
0
1 500 Kč
příplatek za pojištění Svět P980 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
990 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč