Detail recenze: Tropical Attitude Hotel

  Mauricius, Východní pobřeží, Trou d'Eau Douce

4/5

Radka:
Jedná se o menší hotýlek, který působí domácí atmosférou. Ubytování je zde možné v asi v 15 vilkách vždy po 4 apartmánech.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoj se dělí na několik částí, první část je relaxační, naleznete zde malé sofa, televizi, minibar a stoleček. Pokud si chcete jen tak ráno sednou nad hrnkem kávy či čaje, ale přitom zůstat v pokoji, mohu jen doporučit.


Strava a stravování

Hotel má pouze jednu restauraci, která je ale rozlehlá a nabízí jak bufetové stravování tak stravování formou a la carte. Rozhodně si zde vybere každý.


Vybavení, služby a personál

Po celý den po areálu potkáte zaměstnance a bezpečností službu, takže pokud by se naskytl nějaký problém, ať už přímo v pokoji tak venku, nemusíte se ničeho bát, zaměstnanci celý den dbají o vaše blaho a dají si pozor, aby jste nebyly kvůli něčemu nespokojeni.


Pláž a moře

Přístup do moře je zde jen na několika místech, před každou vilkou je několik lehátek se slunečníkem, volně dostupné. Další lehátka lze nalézt přímo u bazénu.


Okolí hotelu

Některé obchody potkáte přímo v hotelu, jiné v městečku, které je přibližně 10 - 15 minut chůze od hotelu.


Celkový dojem

Hotel působil příjemným dojmem, potkali jsme zde hodně evropanů a několik zaměstnanců hotelu umělo i několik slovíček česky, což bylo opravdu příjemné.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Tropical Attitude Hotel

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h