Hunguest Hotel Pelion

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Tapolca

4/5

HOTEL PELION

    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Tapolca
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Tapolca je městem jeskyní a vod. Hotel je situován do 4 hektarového parku, téměř v centru města. Přímo pod hotelem se rozkládá krasová jeskyně, která má speciální mikroklima s léčivými účinky především na nemoci dýchacího ústrojí, astma a alergie.

Koupání

venkovní a vnitřní bazény hotelu (vč. termálních). Jezero Balaton 15 km.

Vybavení

restaurace, bar, kavárna, hotelový wellness ostrov (termální bazény, zážitkový proplouvací bazén, dětský bazén, venkovní plavecký bazén květen-září, vířivka, sauny, parní komora, tělocvična), solárium, masáže, aromaterapie, léčebné procedury (zábaly, koupele, masáže,...), tenisové kurty, hřiště na squash, badminton a minigolf, obchod se suvenýry, kadeřnický a kosmetický salon, dětské hřiště, animační programy v sezóně. Parkoviště u hotelu. Z hotelu je přímý vstup do jeskyně s léčivými účinky.

Speciální nabídka

Vstup do hotelového wellness ostrova (bazény, sauny,...) ZDARMA. Vstup do unikátní léčebné jeskyně ZDARMA. Děti do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Zapůjčení županu, připojení na internet a parkovné ZDARMA.

Doprava

vlastní. Vzdálenost z Brna 320 km, z Prahy 520 km.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 21.12.20-2.1.21, 1.4.-6.4.21, 21.5.-25.5.21 a 23.10.-2.11.21 3 noci, v ostatním období 2 noci. V místě pobytu se hradí pobytová taxa 1,7 €/den.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, internet, klimatizace, minibar, většina pokojů s lodžií. Některé pokoje i pro tělesně postižené.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL PELION ****
  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Tapolca

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hunguest Hotel Pelion ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 950
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

4/ 5 5 recenzí


Bobisek@seznam.cz březen 2019
Tapolca. Hrúza a děs... celá recenze


Manželé Šlachtovi Havířov září 2018
Hotel Pelion Tapolca s CK Spirit Ostrava. Ubytování skvělé Hotel doporučuji všem, kdo si potřebují odpočinout a načerpat nové síly, termální voda dělá zázraky, Hotel je ... celá recenze


Polholl. červenec 2016
Tapolca, hotel Pelion****. Velký hotel, moderně zařízený s perfektními službami.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL PELION
    Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Tapolca

Cena
7 350 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 950

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 350 Kč

Pojištění

cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění Generali (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč