Popis

Popis hotelu Imperial Plaza Hotel & Spa ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Imperial Plaza Hotel & Spa v oblasti Marrakesh. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala, 2 výtahy, společenská místnost, klimatizace, kiosek a minimarket. Personál tohoto 6 podlažního hotelu mluví anglicky a francouzsky. Hotel nabízí bazén s odděleným dětským bazénkem. Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. Z hotelu se snadno dostanete ke na disko, turistické informace, k barům a restauracím, lékařským službám, autobusovým zastávkám, do středu města a vlakovou zastávku. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služby prádelny, žehlení, trezor, služku, službu probuzení, směnárnu a pokojovou službu. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne a podáváme ji od 06:30 - 10:30. V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Imperial Plaza Hotel & Spa si můžete vychutnat také lázně, sluneční louku či turecké lázni.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa, Euro/Master a cestovními šeky a eurošeky. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Maroko

Maroko je perlou přírodních zajímavostí a tradiční kultury na pomezí západního světa, exotiky, orientu a hlavně islámu. Náboženství je v této zemi Maghrebu nejvíce benevolentní, a proto lze využít otevřenosti místního prostředí k cestovatelským toulkám. Nejvíce lákavé jsou místní přírodní kontrasty několika biomů subtropického pásu naší planety. Na jih země zasahuje nekompromisně největší světová poušť Sahara. Směrem na sever přechází ve Vysoký Atlas s nejvyšší horou země Džabal Tubkal se svými 4 167 m n. m. Díky vysoké nadmořské výšce je Atlas v zimě pokryt sněhem. Přes Nízký Atlas se dostáváme k úrodným nížinám středomořského a atlantského pobřeží. Centra kultury a pamětihodností v Maroku jsou zejména vnitrozemský Marrákéš, hlavní město Rabat a pobřežní Agadir nebo Casablanca. Maroko je zemí poznání, přírodních krás a svérázné kultury.

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Hotely Maroko