Popis

Popis hotelu JUFA Salzburg City Hotel **

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Zahrnuté aktivity

Stolní tenis.

Děti

Dětská postýlka; Hrací místnost.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata nejsou povolena.

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Salzburg 500 m, Obchod s potravinami: Salcburk 500 m, Nákupy: Salzburg 500 m, Vlakové nádraží: Hauptbahnhof Salzburg 3,5 km, Letiště: Salzburg 7,5 km, Resort Nadmořská výška: 424 m, Café Sky: Ca. 150 metrů od domu s výhledem na hrad Hohensalzburg.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů, Sprcha / WC, Fén, Satelitní TV, WLAN: zdarma, Trezor: zdarma, Nekuřácký.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko