Hotel Le Chateau Lambousa

  Kypr, Kyrenia, Lapta

4/5

HOTEL LE CHATEAU LAMBOUSA

    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Lapta
Číslo zájezdu: 1 782 610
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Moderní a stylově řešený hotel Le Chateau Lambousa se nachází cca 100 m od pláže (vstup do moře z písčité pláže nebo z mola, ve vodě mohou být místy oblázky, kameny), která je přístupná přes místní komunikaci, v klidné části letoviska Lapta, cca 55 km od letiště Ercan. V okolí hotelu se nachází obchůdky a menší restaurace. Do Kyrenie (cca 12 km) se dostanete místní dopravou – dolmuší. Hotel doporučujeme pro trávení klidnější dovolené.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, anglický bar, snack bar v zahradě, několik venkovních bazénů (hlavní, další 2 jsou mezi bungalovy) - slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži zdarma, konferenční místnost, posilovna, tenis, sauna, turecké lázně, Spa, masáže, vodní sporty, letní kino, dětské hřiště, miniklub a hlídaní dětí. Několikrát týdně hotel pořádá pro klienty zábavní nebo hudební večery.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje v hotelu Le Chateau Lambousa s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě se nachází v bungalovech umístněných v zahradě mimo hlavní budovu. Pokoje jsou navrženy pro pohodlí a relaxaci a mají vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, fén), klimatizaci, trezor, minibar, rychlovarnou konvici a satelitní/kabelovou TV s plochou obrazovkou. Pokoje v hlavní budově jsou za příplatek.

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází cca 100 m od pláže (vstup do moře z písčité pláže nebo z mola, ve vodě mohou být místy oblázky, kameny) - přístupná přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

Posilovna, tenis, sauna, turecké lázně, Spa, masáže, vodní sporty.

Stravování

Polopenze nebo All Inclusive:
POLOPENZE: snídaně a večeře formou bufetu, nápoje u večeře se hradí extra.
ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem, maximálně do 22 hodin. Mezi jednotlivými jídly se nepodává občerstvení / snack. Nápoje zdarma mohou být vymezeny pouze na vybraném baru.

Pro děti

letní kino, dětské hřiště, miniklub a hlídaní dětí,

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu Praha – Larnaca – Praha (let může být operován s mezipřistáním)- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Váhu odbaveného zavazadla 20 kg / os.- Transfer letiště – hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s polopenzí - Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu - Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL LE CHATEAU LAMBOUSA ****
  • Lokalita dle CK: Kypr - sever
  • Místo dle CK: Severní Kypr

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 782 610
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Kyrenia

4/ 5 19 recenzí


Dan říjen 2019
Hotel Le Chateau Lambousa. Spokojenost ve všech směrech.. Mohu doporučit.... celá recenze


Petra srpen 2019
Dovolená Le Chateau Lambousa na Kypru. Velmi pěkný komplex v rytířském stylu, který má velký potenciál na to mít zaplněn celý hotel. Jelikož tomu bylo naopak, dochází ta... celá recenze


Lenka srpen 2019
3.8. - 14.8.. Velmi nás zklamalo okolí hotelu a hlavně zanedbaná ,malá a občas i špinavá pláž. Protože jsme sem jeli hlavně za mořem , museli js... celá recenze

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

HOTEL LE CHATEAU LAMBOUSA
    Kypr, Kyrenia, Severní Kypr, Lapta

Původní cena
18 580 Kč/os

Cena
15 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 782 610

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 480 Kč
příplatek za pokoj v hlavní budově
0
1 400 Kč
příplatek za dítě 7-11 let
0
3 100 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč