Hotel Luna Holiday Complex

  Malta, Mellieha

4/5

LUNA HOLIDAY COMPLEX

    Malta, Mellieha
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel leží ve středisku Mellieha na severní částí ostrova Malta. Letiště je vzdáleno 20 km a hlavní město Valletta 17 km.

Vybavení

Aparthotel, který prošel nedávnou rekonstrukcí, je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, WiFi připojení zdarma u recepce, obchod.

Pokoje

Studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, WiFi (za poplatek), vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, telefonem, sejfem, klimatizací a balkónem. Možnost ubytování až 4 osob v apartmánu.

Pláž

Písečná pláž Mellieha bay je vzdálena 200 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Sport

Venkovní bazény, videohry, potápění.

Stravování

Snídaně a polopenze (bufet nebo servírované). Na žádost lze zkalkulovat i bez stravy.

Děti

Bazén.

Poznámka

Cena je platná při rezervaci letenky v optimální knihovací třídě a je vždy na zpětné potvrzení.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Luna Holiday Complex ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 1 921 863
dnes 8–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Malta

4/ 5 3 recenzí


Dušan září 2015
Ostrov Malta - Mellieha, hotel Luna Holiday Resort ***. Po úvodním šoku, dopadlo vše dobře.... celá recenze


Tanucha červen 2012
Léto 2012. Prima dovolená za super peníze - super last minute !!!!!!... celá recenze


Luděk červen 2012
Pobyt v hotelu Luna Holiday Complex. Ubytování odpovidalo ceně. Výhodou bylo ubytování v horním patře, protože byl nádherný výhled na záliv. Dovolená zcela splnila mé ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-luna-holiday-complex-ostrov-malta-malta-z1921863/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.