Marina Palace Hotel

  Itálie, Benátsko, Caorle - Ponente

Hotel Marina Palace: Rekreační pobyt 7 nocí

    Itálie, Benátsko, Caorle
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Příplatek za psa: menší rasy do 10 kg 10 € / den
větší rasy 20 € / den
Příplatek za pronájem dětské postýlky: 10 € / den

Hotel Marina Palace

Hotel Marina Palace **** superior leží přímo u moře ve velmi oblíbeném letovisku Caorle poblíž Benátek s širokými písčitými plážemi, historickým centrem, pestrou paletou sportovních a rekreačních zařízení a pulsujícím nočním životem. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2018 a v současné chvíli nabízí vnitřní a venkovní bazén, mini club, dětské hřiště, fitness centrum, wellness centrum a moderní restauraci.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v komfortně zařízených pokojích pro 2 až 4 osoby. V nabídce jsou pokoje MARE s výhledem na moře (20-30 m²), ELEGANCE s částečným výhledem na moře (20-30 m²) a pokoje CLASSIC s výhledem do parku (20-30 m²). Ke standardní výbavě patří balkon, klimatizace, TV-SAT, WIFI, trezor, minibar a koupelna se sprchovým koutem a sušičkou na vlasy. Rodiny s dětmi mají k dispozici propojené rodinné pokoje.

Gastronomie

Výborné italské speciality můžete ochutnávat ve dvou hotelových restauracích. V restauraci s panoramatickým výhledem nacházející se na prvním patře jsou servírovány bufetové snídaně a večeře. Samoobslužná restaurace  s výhledem na moře a terasou nabízí bohatý obědový bufet. Na aperitif si můžete zajít do hotelového baru u bazénu, který je otevřen už od 8:00 hodin.

Wellness centrum

Součástí hotelu je wellness centrum. Najdete zde vnitřní bazén s vodopádem a hydromasáží, tureckou lázeň, saunu a sprchu s chromoterapií. Wellness centrum je v provozu denně od 14:00 do 19:00 hodin.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku zde najdou venkovní bazén s dětskou částí, fitness centrum, stolní tenis, půjčovnu jízdních kol a možnost provozování vodních sportů.

Děti

Hotel Marina Palace je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nejmladší hosté zde najdou miniklub, dětskou hernu a dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami. Tým specialistů denně připravuje pestrý animační program včetně dílniček, relaxačních aktivit, her a překvapení. Týdenní program najdete vyvěšeny v dětském koutku v přízemí hotelu. Miniklub je otevřen od 10:00 do 12:00 a odpoledne od 15:00 do 18:00. V hotelu najdete i pokoj speciálně upraven pro matky s kojenci, který je otevřen 24 hodin denně.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je v hotelu povolen za příplatek.

Pláž

Hned naproti hotelu se rozkládá soukromá písčitá pláž se slunečníky a lehátky. Již po mnoho let je zdejším plážím udělována modrá vlajka za čistotu. Hosté s čtyřnohými miláčky mohou navštívit pláž Baubau

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na prostorném parkovišti před hotelem.

Destinace

Caorle je velmi oblíbené přímořské letovisko 70 km severně od Benátek. Turisty láká svou bohatou tisíciletou historii a perfektně vypracovanou turistickou infrastrukturou. Díky širokým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře, pestré paletě sportovních a rekreačních aktivit, úzkým uličkám plným obchůdků a kaváren, pulsujícímu nočnímu životu, bohaté nabídce gastronomických zařízení  i výbornému zázemí pro rodiny s dětmi je jedno z nejhezčích a  nejoblíbenějších italských turistických středisek.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Marina Palace Hotel ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 069 868
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.