Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Palumbo Reef Resort ****

Popis zájezdu:

2denní letecké safari kombinované s pobytem u moře

Program zájezdu

1. den: Praha – Zanzibar
Odlet na Zanzibar charterovým letem s mezipřistáním v Hurghadě, ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort.

2. den: Zanzibar
Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar – Selous
Odlet ze Zanzibaru v 08.00 do rezervace Selous. Po příletu transfer do kempu, projížďka po rezervaci a oběd. Po obědě následuje odpolední safari nebo plavba lodí po řece. Večeře a nocleh v kempu. Selous je chráněným územím rozkládajícím se na jihovýchodě Tanzanie o rozloze kolem 50 000 km2, což z něj činí plošně největší africkou rezervaci. Její území je pokryto lesnatou savanou, domorodci zvanou miombo. Z velkých zvířat zde žije například slon africký, pes hyenovitý, buvol africký, pakůň žíhaný a buvolec stepní. Při velkém štěstí lze spatřit také lvy, levharty a gepardy. Rezervací protéká řeka Rufiji, na jejíchž březích je možno pozorovat hrochy a krokodýly. Příjemnou zprávou je, že v parku lze vystoupit z auta a pohybovat se po něm pěšky.

4. den: Selous – Zanzibar
Ráno snídaně a odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

5. – 7./8./9./10./11./14. den: Zanzibar
Volný čas v hotelu pro individuální aktivity.

8./9./10./11./12./15. den: Zanzibar – Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Let do rezervace Selous může být operován také odpoledne. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. V hotelu Palumbo Reef Resort si lze připlatit za konzumaci alkoholických nápojů. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Zanzibar – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Zanzibar – Selous – Zanzibar, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v kempu, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Palumbo Reef Resort s programem Soft All Inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce (během safari anglicky hovořící průvodce), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smysluzákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum 50 USD/osoba splatné po příletu na letišti ve Stone Town, transfery na/z letiště při odletu/příletu ze safari ve výši 60 USD, letištní taxa 15 USD, pobytová taxa 1 USD/osoba/den splatná na místě v hotelu a spropitné.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

31 uživatelů

Pořadí

0. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

17.3.2018 | Mira
Datum pobytu: únor 2018
zhoršená kvalita všech služeb a to v rozmezí tří let přibyli hosté a klidne prostředí je pryč co jemilé jsou prodejci Amos a Jerry opravdu se snaží a to česky jejich služeb s klidem využívejte

Nejnovější recenze

5
15.2.2018 | Saša a Věrka
Datum pobytu únor 2018
5/5 - Úžasné
Celkový dojem byl opravdu moc fajn. Všechny výlety byly super. Kamenné město, ostrov se želvami a opičky. Nejkrásnější byl ovšem výlet Plavba do ráje s úžasným obědem, kdy nám černí kamarádi připravili čersvě vylovené langusty a krevety, rybu a kuře, hranolky, rýži, kokosovou omáčku. Zapíjeli jsme místním vychlazeným pivem. Cestou tam jsme měli štěstí a viděli jsme delfíny. Jezdíme už několik let na dovolené s tím, že vždy na jiné místo. Tady poprvé jsme se s kamarádkou shodly, že bychom klidně uvažovaly, že se sem jednou vrátíme. Tak moc jsme byly nadšené.
1
5.1.2018 | PRACOVNICE V CESTOVNÍCH SLUŽBÁCH
Datum pobytu leden 2016
1/5 - Nic moc
NEJEZDĚTE DO TOHOTO HOTELU ANI OMYLEM, EXIM BY MĚL TENTO HOTEL VYPUSTIT
1
29.11.2017 | Honza
Datum pobytu listopad 2017
1/5 - Nic moc
Je takový ze majitel je Ital který neinvestuje do hotelu a svých zaměstnanců takže dělají cca150 dolaru za měsíc ale přesto se chovají super.system je tu nastaven tak ze ikdyz mate zaplaceno allexlusiv tak stejně platíte za cokoliv i za vodu po 10 hod což je nesmysl proste jinými slovy je to drzgresle.pokousel jsem se mu to říci a ptal jsem se proč to tak je zbaběle utekl a už sem ho nevidel .je třeba říci ze jsem za 11 dni platil ve slevě cca 20000 ale ted to stoji od 37-56 tisíc absolutně to neodpovídá hotelu a sluzbam.nedoporucuji tento hotel.ani za tu cenu kterou jsem měl ja

Zanzibar

Pohádkový ostrov v Indickém oceánu, ostrov koření a tropického ovoce, ostrov nekonečných bílých pláží a azurového moře. Lákadel má ostrov víc než dost – je skutečným rájem pro každého, kdo miluje teplé podnebí a koupání ve vyhřátém průzračném moři. Nejlepší zanzibarské pláže patří bezesporu k nejkrásnějším na světě, stejně jako neobyčejně bohatý podmořský život.

Ač v minulosti ostrov proslul především obchodem s otroky, dnes je vysněnou destinací mnoha návštěvníků z celého světa. Ostrov má tropické klima, s minimálními výkyvy jak během roku, tak v denních a nočních teplotách. Od druhé poloviny března do poloviny května trvá období dešťů, což však zpravidla neznamená nemožnost strávit pohodovou dovolenou. V tomto období se objevují silnější deště, ale jen zřídka prší celý den. Podnebí je po většinu roku velmi teplé a moře stejně tak. Zanzibarské pobřeží odráží mořský příliv a odliv jako málokteré jiné. V období odlivu moře ustoupí o desítky metrů, aby tak ukázalo, co ukrývá na svém dně. Nádherné bělostné pláže však nejsou to jediné, co vám může Zanzibar nabídnout. Pokud se vám omrzí pohled na neskutečnou krásu pobřeží, vřele vám doporučujeme vyrazit na výlet. Staré Kamenné Město stojí za vidění. Nadchnou vás bývalé sultánské paláce s bohatě zdobenými vstupními dveřmi, stejně jako muzeum vypovídající o historii ostrova. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a zdraví a vítají vás, jako by vás znali již léta. Jambo – pozdrav, s nímž se budete setkávat na každém kroku, se sluší opětovat. Karibu! Vítejte na Zanzibaru!

Palumbo Reef Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu