Hotel Panthea Holiday Village

  Kypr, Ayia Napa

2/5

Panthea Holiday Village

    Kypr, Ayia Napa, Jižní Kypr
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Hotelový komplex u pláže a s vlastním aquaparkem.

Přehled

vlastní aqupark, tenis, wellness stravování all inclusive velká vybavenost a vysoká kvalita snadná dostupnost centra

Stručná poloha

písečná pláž cca 150 m nákupní možnosti v přímém okolí centrum střediska 800 m mezinárodní letiště 40 km

Poloha

Rozlehlý dovolenkový komplexe Panthea Holiday Village 4 leží na pobřeží ve středisku Agia Napa, cca 150 m od písečně-oblázkové pláže, pouhých několik stovek metrů od centra letoviska a velké řady turistických a historických zajímavostí a atrakcí - klášter Agia Napa, Mořské muzeum, rušné centrum s nespočtem nákupních možností, kaváren či taveren. Další zajímavá místa lokality jsou v rozsahu do 10 km od hotelu a Vy se do nich snadno dopravíte místní dopravou. Mezinárodní letiště Larnaca je vzdáleno 40 km, doba transferu cca 50 min.

Vybavení hotelu

Velmi členitý a rozlehlý moderní komplex je tvořen velkým počtem menších 1-3 podlažních budov a rozlehlým venkovním areálem s vlastním aquaparkem. Pláž je vzdálená cca 150 m. Hotelovým hostům je k dispozici moderní vstupní hala s recepcí v hlavní budově, vnitřní hlavní restaurace a venkovní open air a´la carte restaurace a taverna, k posezení pak vnitřní bar a venkovní pool snack bar. Najdete zde i minimarket, hernu, internetový koutek, Wi-Fi připojení zdarma, sménárnu či prádelnu, dále vnitřní bazén s jacuzzi, saunou, možností masáží a dobře vybavené fitness centrum. Venkovní část nabízí velký bazén, samostatný dětský bazén/brouzdaliště, chloubou resortu je velký venkovní aquapark pro děti i dospělé, provozní doba 10-18 h s velkým počtem skluzavek, líných řek, tobogánů, umělými vlnami aj. Po celém areálu jsou sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek). K další vybavenosti patří tenisový kurt, volejbal, velké dětské hřiště, kulečník, stolní tenis aj., hotel pořádá zábavné a soutěžní animační programy a tématické večery pro všechny věkové kategorie. Prostřednictvím recepce lze sjednat pronájem jízdních kol či vozidel. Parkování zdarma je samožřejmostí.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v celkem 281 pokojích, rodinných pokojích či suitách. Všechny jsou elegantně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minilednci, telefon, SAT-TV, coffee/tea set, balkón nebo terasu s venkovním nábytkem.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minilednci, telefon, SAT-TV, coffee/tea set, balkón nebo terasu s venkovním nábytkem.

Stravování

All inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne teplé i studené snack občerstvení, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje. Přesné časy a místa stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Názor CK

Velmi rozlehlý moderní a členitý hotelový komplex se skutečně velikou vybaveností, vlastním wellness, sportovišti a v neposlední řadě chloubou rezotu-aquaparkem. Je vhodný pro všechny kategorie klientů, dokáže uspokojit jak páry, tak rodiny s dětmi. Výhodou je vybrané stravování přímo v resortu, stejně tak snadná dostupnost různých turisticky a historicky zajímavých míst v okolí. Své si zde najde doslova každý, proto se resort těší velké oblíbenosti a i my jej vřele doporučujeme.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Panthea Holiday Village ****
Typ pláže: skalnatá, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 534 183
dnes 11–18 h

Hodnocení

23. nejlepší hotel v destinaci Ayia Napa

2/ 5 1 recenzí

Jiří Beníšek červenec 2017 Poměrně příjemný průměrný hotel, ale žádná pláž. Dobrý den, budu se níže snažit o objektivní recenzi. Mně by před odjezdem totiž výrazně pomohla...... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-panthea-holiday-village-ayia-napa-kypr-z2534183/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Kypr - více informací