500 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Penziony Primorsko

UBYTOVÁNÍ ZAJIŠŤUJEME VE ZDĚNÝCH DOMECH HOTELOVÉHO TYPU. V POPISU UVÁDÍME ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKU.

Vzdálenost od pláže:

do 400 metrů

Vzdálenost od centra:

do 200 metrů

Pokoje:

TV/SAT, lednička, WC, sprcha

Stravování:

bez stravování

Názor CK:

penziony obecně doporučujeme pro milovníky soukromí a rodinného prostředí a pro ty, kdo upřednostňují vlastní stravování. Vhodné také pro skupinky přátel.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Primorsko