500 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Penziony Primorsko

UBYTOVÁNÍ ZAJIŠŤUJEME VE ZDĚNÝCH DOMECH HOTELOVÉHO TYPU. V POPISU UVÁDÍME ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKU.

Vzdálenost od pláže:

do 400 metrů

Vzdálenost od centra:

do 200 metrů

Pokoje:

TV/SAT, lednička, WC, sprcha

Stravování:

bez stravování

Názor CK:

penziony obecně doporučujeme pro milovníky soukromí a rodinného prostředí a pro ty, kdo upřednostňují vlastní stravování. Vhodné také pro skupinky přátel.

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Primorsko