Hotel Radisson Blu Resort

  Spojené arabské emiráty, Sharjah

4/5

Radisson Blu Resort

    Spojené arabské emiráty, Sharjah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Názor CK

Velice žádaný plážový hotelový komplex s výhodnou polohou nedaleko od centra města Sharjah v blízkosti Dubaje. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Internet

WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Poloha hotelu

oficiálně 5* hotelový resort leží přímo u 300 m dlouhé písečné pláže v emirátu Sharjah, v sousedství obchodního přístavu a ve vzdálenosti cca 3 km od centra města Sharjah a 20 km od letiště v Dubaji.

Povinné příplatky

Nová pobytová taxa s účinností od 31.3. 2014 - 4,5 USD/pokoj/noc. Pobytová taxa se platí v hotovosti v USD či AED na recepci hotelu.

Pro děti

dětská část bazénu, dětské hřiště.

Služby za poplatek

bowling, SPA centrum, masáže, vodní sporty na pláži.

Stravování

snídaně bufetové, za příplatek polopenze (oběd nebo večeře) nebo plná penze (oběd a večeře)

Ubytování

prostorné standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě (druhé dítě bez nároku na lůžko) s individuálně regulovatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, župan a přezůvky, žehličku (na vyžádání), SAT/TV, telefon, trezor (zdarma), varnou konvici (pitná voda, káva a čaj zdarma), minibar (konzumace je za poplatek, minibar obsahuje pouze nealkoholické nápoje). Většina pokojů má přímý či boční výhled na mořskou stranu. Max. 1 přistýlka na vyžádání a za příplatek.

Vybavení hotelu

v originálně řešeném hotelovém atriu se zahradou je umístěna recepce se směnárnou, lobby bar a hlavní restaurace. V hotelu je několik výtečných a la carte restaurací a barů, hotelové obchody, konferenční centrum, 2 bazény, dětský bazén, bowling (za poplatek), SPA centrum a sauna (za poplatek). Zdarma je posilovna, 2 tenisové kurty (poplatek za půjčení raket), slunečníky, lehátka na pláži a u bazénu, plážové osušky, doprava do vybraných obchodních center měst Dubaje a Sharjah. V hotelu se nepodávají alkoholické nápoje (možnost vlastní donášky na pokoj).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Radisson Blu Resort ***
  • Lokalita dle CK: Sharjah
  • Místo dle CK: Sharjah
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Radisson Blu Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 630 178
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Sharjah

4/ 5 5 recenzí


Anna říjen 2018
Prohlídka hotelu Radisson Blu Resort Sharjah. Hotel v blízkosti centra, kterému kazí dojem okolní průmyslové prostředí. ... celá recenze


Eliška září 2017
Radisson Blue Resort Sharjah. Hotel odpovídá své kategorii 4*. Na místě jsem potkala mnoho čechů ,kteří se do tohoto hotelu vrací kvůli jeho usmítění u pláže a ... celá recenze


Nikolas Varga květen 2017
Pobyt v Radisson Blu Sharjah. Hotel patrí medzi najstaršie hoteli v emiráte Sharjah. Prešiel rekonštrukciou, ale napriek tomu vybavenie izieb je staré. ... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Radisson Blu Resort
    Spojené arabské emiráty, Sharjah

Cena
24 220 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 630 178

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 220 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Svět P1501 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 100.000 - osoba
2
1 500 Kč
příplatek za pojištění Svět P980 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
990 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč