Detail recenze: Armas Green Fugla Beach Hotel

  Turecko

4/5

Mila:
K dovolené v hotelu Armas Green Fugla Beach nemám žádnou připomínku. Pečlivě se o nás starali, jídla spousta, nápoje celý den, pláž upravovaná.

Ubytování

Bydleli jsme v jedné z vilek, v přízemí, terasu otočenou do zahrady, odpoledne na ni nesvítilo slunce, bylo tam příjemné posezení. Každý den úklid, výměna ručníků. Klimatizace fungovala, bez ní by se nedalo v pokoji spát. V koupelně by neškodilo světlo nad zrcadlem, to docela chybí.


Strava a stravování

Jídla spousta, zelenina, ovoce, vše neustále doplňované. Rozlévané víno nic moc, ale pivo dobré.


Vybavení, služby a personál

měli jsme vše, co jsme potřebovali, nabídka sportů dostatečná - beach volejbal, vodní pólo, aquaaerobik a různé hrátky v bazénech. Animační programy byly bohužel jen v ruštině, nebylo se co divit, 95 % hostů bylo z Ruska.


Pláž a moře

Pláž vybavená lehátky s ochranou před sluncem, konstrukce kryté látkou (ne jednotlivé slunečníky). Sprchy na pláži, neustále uklízené. Moře čisté a teplé (až moc). Bohužel i tady je nešvar, že si musíte jít dát brzy ráno ručníky na lehátka, protože po snídani už si nemáte kam lehnout. Kdyby alespoň byly obsazené, ale byly všechny pokryté ručníky a celý den na nich nikdo nebyl.


Okolí hotelu

V okolí jsou další a další hotely a spousta nakupovacích možností.


Celkový dojem

Pěkná dovolená.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Armas Green Fugla Beach Hotel

Armas Green Fugla Beach

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Avsallar
Přímo u pláže Hotely s bezbariérovým přístupem Hotely se skluzavkami / tobogány 5* hotely se stravou AI do 20 000 Kč

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
222 200 610
dnes 8–19 h