Útulné bungalovy s krásným výhledem!

Recenze hotelu Bay View Resort *** - Thajsko - Phi Phi - Ton Sai Bay

Hotelový komplex Bay View Resort*** se skládá z bungalovů s hlavní restaurací, snídaňovou terasou a recepcí. Součástí kopcovitého, rozsáhlého areálu je také bazén s barem a masážemi.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování v bungalovu bylo pěkné. Koupelna se záchodem, jedna místnost s postelemi a se vstupem na terasu. Televizor, klimatizace, trezor, sítě proti hmyzu. Ubytování spíše pro dvě osoby. Bungalov, který jsem obýval byl menší.

Strava a stravování (3 / 5)

Nabídka stravy je slabší. Kontinentální snídaně, která však není příliš doplňovaná. Švédské stoly byly tak postupně chudší a chudší. Člověk si proto musí přivstat.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Bungalovy v kopci. Když máte smůlu, můžete docházet na snídani, či na recepci i docela daleko, takže spíše pro mladší osoby. Personál na recepci i v restauraci milý.

Pláž a moře (5 / 5)

Malá, soukromá plážička přímo u hotelu, spolu s plážovým servisem. Kousek dále, po pobřeží však další nádherné malé písečné pláže.

Okolí hotelu (5 / 5)

Hotel se nacházel na konci hlavní promenády, takže prakticky všude to bylo kousek.

Celkový dojem (4 / 5)

Ubytování pěkné, méně prostoru, ale pro dva to stačí. Nevýhodou může být svah, ve kterém jsou bungalovy situovány, zejména, pokud dostanete bungalov s vysokým číslem. Snídaně byly slabší, odpovídali třem hvězdám. Celkově ale resort, zejména kvůli okolí hodnotím pozitivně.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.