Detail recenze: Best Beach Hotel Resort (ex Tergui Club)

  Tunisko, Port El Kantaoui

3/5

Růžena Vlková:
Byla jsem v tomto hotelu 2x a vždy jsem byla spokojená.Létám za mořem a odpočinkem né za jídlem a pokojem.

Ubytování

Poprvé jsem bydlela v hotelu,kde pokoj byl velmi jednoduchý ale svůj účel plnil.Spalo se v něm dobře.Při druhé návštěvě už jsem chtěla bydlet v nádherné zahradě v bungalovu a nebyl žádný problém( bez úplatku!!!)


Strava a stravování

Ano strava byla jednotvárná zejména snídaně byly stále stejné,ale vybrala jsem si pokaždé něco jiného takže v konečném důsledku jsem měla snídaně pestré.Večeře byly bohaté(rýže,těstoviny,couscous,brambory vařené,pečené,hranolky)a k tomu ryby a pokaždé jiné maso.V každé zemi ctím kuchyň protože to je obrázek té dané země a vím že nic špatného by nikdy hostu nedali.Jsou pyšní na to co uvaří a právem.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu bylo skromné.Bungalovy byly standartně vybaveny.Animátoři byli velmi snaživí hodní a pozorní.Plnili zprostředkovatele mezi hosty a personálem.Nebyli vlezlí jako prodejci ale úslužní.Vnitřní i venkovní bazény byly čisté a v pořádku.Téměř nikdo je však nevyužíval.


Pláž a moře

Pláž a moře byly úchvatné.Opravdová nádhera.Tím že je hotel vlastně až poslední není tu žádná špína ani stoka.Je naprosto čisté.Bungalovy jsou přímo u moře a pokud budete bydlet v hotelu tak se projdete opravdu nádhernou zahradou k moři.Nemusíte řešit žádné převlékání.Na pláži je krásný lobby bar kde vám připraví vše co chcete.Pizzu, hamburger, ale i maso a hranolky, pivo, limo,alkohol(za penízky)


Okolí hotelu

Okolí hotelu opravdu nebylo pěkné. Jezdila jsem hromadnou dopravou,dinárovcemi ale i hotelovým busem večer do měst.Nebylo to daleko ani drahé a stálo to opravdu zato.V Portu je přístav,aqua park,zoo,kolotoče,překrásná fontána od 21h.V Sousse je medina a obrovské tržiště kde usmlouváte vše na vaši cenu.Za návštěvu stojí francouzský bulvár.Při procházce si vůbec neuvědomíte že jste v Africe.Je to druhá Paříž.


Celkový dojem

Celkový dojem je uspokojivý. Každý si musí uvědomit že je na jiném kontinentě kde panují jiné mravy, zvyky i zlozvyky. Je to jejich život,my Češi jsme jen na chvíli na návštěvě. Musíme je respektovat.Pokud jsme nepřizbůsobíví nikam raději nejezděme. Jinak děláme ostudu sobě i naší zemi.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.