Detail recenze: Club Tropicana & Spa Hotel

  Tunisko, Monastir

3/5

Matěj:
Jen pro opravdu nenáročné. Za ty peníze si myslím, že se najde lepší a hezčí dovolená.

Ubytování

Pokoj měl sice starší vybavení, ne jako na fotkách. Ale stačilo nám to. Byl čistý. Ovšem uklizený za celých 7 dni pouze jednou. Museli jsme si říkat o toaletní papír a o vynesení koše. Ručníky měnila uklízečka denně. Při sprchování, protékala voda ven - ale nic strašného.


Strava a stravování

Katastrofa. Děti de zde vůbec nenajedli. Byli věčně hladoví. Jídlo velmi pikantní a kořeněné. Celý týden byli na pizze nebo rýži. My tak nějak, aby jsme přežili. Ale nepochutnali jsme si. Jídlo furt to stejné dokola. Snídaně byli ok.


Vybavení, služby a personál

Personál je milý. Wifi pouze na recepci, když je tam hodně lidi připojených tak wifi padá. Lehátka u bazénu věčně zabraný - nebyla šance ani jeden jediný den mít lehátko. “Supermarket” jak byl nabízen, tak místo něj jen jeden krámek.


Pláž a moře

Pláž špinavá plná odpadků, vajglů, petflašek. Tam to nikdo neuklízí. Moře první den špinavý, pak to slo. Dva dny medúzy, nedalo se tam jít. Pořád otravuji prodejci Fejk cigaret, náramků apod.


Okolí hotelu

Nic moc. Nikam se moc nedá jít.


Celkový dojem

Uz sem urcite nikdy nepojedeme. Nejsme nároční, ale i deti sami chtěli domů dřív.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.